Prasa Podróżników

Zamek Królewski w Chęcinach otwiera swoje bramy dla turystów!

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu - 3 lata 6 miesiąc temu #15361 przez Albin
Zamek Królewski w Chęcinach otwiera swoje bramy dla turystów!

Już od 5 grudnia możliwe zwiedzanie!


Zamek Królewski w Chęcinach jako nieliczna z atrakcji turystycznych w Regionie Świętokrzyskim zostanie otwarty już od najbliższego weekendu! Jest to możliwe ze względu na plenerowy charakter zabytku! Turyście będą mogli cieszyć się rześkim powietrzem oraz pięknym i wyjątkowym zimowym krajobrazem ze Wzgórza Zamkowego!
Zamek został zamknięty 7 listopada na niespełna miesiąc. Jednak 5 grudnia 2020 r. warownia zostanie otwarta! Już dziś zapraszamy na spacery wśród zabytkowych murów chęcińskiego zamku.
Dodatkowo wkraczając w aurę grudniowego wyczekiwania na Mikołajki oraz Boże Narodzenie obiekt przybierze magicznego świątecznego charakteru!
Zamek otwarty będzie codziennie między 9:00 a 15:00. Ceny biletów są niższe niż w sezonie.
Bilet ulgowy to koszt 7 zł/os, normalny 9 zł/os, rodzinny 25 zł. Honorujemy oczywiście Kartę Dużej Rodziny, Ogólnopolską Kartę Seniora jak i Świętokrzyską Kartę Zawodowej Rodziny Zastępczej (7 zł).
Specjalnie na obecny czas opracowano nową bezpieczną trasę zwiedzania. Wyłączono z niej przestrzenie zamknięte. Podczas zwiedzania obowiązują wszystkie aktualne obostrzenia (dystans, maseczki, dezynfekcja).
Oferta skierowana jest do osób indywidualnych i rodzin. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grupy turystyczne nie będą obsługiwane.


Zamek w Chęcinach:
klubpodroznikow.com/relacje/polska/polsk...e/1594-zamek-checiny


.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia3 lata 6 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.488 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com