Noclegownia Podróżników

Polecane miejsca na nocleg

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu - 4 lata 8 miesiąc temu #15189 przez pioterpaski
Tu się mogę pochwalić, mam dwa bardzo dobre miejsca noclegowe. Pierwsze to butikowy nocleg Plaza Boutique- tutaj krakowski styl jest absolutnie powalający, a lokalizacja na Podgórzu jest bardzo korzystna. Mój drugi typ, tutaj już zagraniczny, to Le Petit który może pochwalić się cenami niższymi, niż w jednym hostelu - a mówimy tu o nowoczesnym i dobrze wyposażonym hotelu w atrakcyjnej lokalizacji niedaleko stacji metra.
Ostatnia4 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #15039 przez kk001
Replied by kk001 on topic Polecane miejsca na nocleg
Jeśli chodzi o nocleg w pięknym Wrocławiu to gorąco mogę polecić D&C Property Holdings . Miejsce godne polecenia za piękny widok,który rozciąga się za oknem. Czysta przyjemność patrząc na pędzące miasto z kubkiem dobrej kawy
Ostatnia5 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #14099 przez Albin
Replied by Albin on topic Polecane miejsca na nocleg
Po raz kolejny informuję, że reklama jest w innym dziale !
Tutaj dajemy WYŁĄCZNIE sprawdzone miejsca polecane ! Każdy kolejny post tego typu będzie usuwany, a konto użytkownika blokowane.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 8 miesiąc temu #14098 przez Karolek87
Jeśli chodzi o noclegi nad morzem, akurat w Łebie, to ja z kolei mogę polecić tą bazę: [url=http://www.lebanoclegi.pl Jest naprawdę bogata w atrakcyjne oferty, noclegi są w cenie już od 25 złotych, a tak poza tym - Łeba to naprawdę fantastyczna, nadmorska miesjcowość, do której warto się wybrać. Ja w tym roku będę już piąty raz z rzędu na wakacjach w Łebie :). Gorąco polecam!
Ostatnia4 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu - 4 lata 8 miesiąc temu #13723 przez Livia10
Replied by Livia10 on topic Polecane miejsca na nocleg
Ja w tym konkretnym schronisku nigdy nie byłam, natomiast bardzo lubię butorowy-residence . Można tam doskonale wypocząć i zażyć nieco luksusu. Poszczególne apartamenty są bardzo wygodne, a widok nie ma sobie równych:)Tatry są wszakże piękne o każdej porze roku.
Ostatnia4 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu - 4 lata 8 miesiąc temu #13652 przez Nowakowski
Zapraszam na stronę:noclegi-zakopane Macie tutaj całą bazę noclegową w Zakopanem :)
Ostatnia4 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.514 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com