Noclegownia Podróżników

Polecane miejsca na nocleg

  • Gość
  • Gość
9 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #12030 przez
A byliście może w schronisku Na Hali Krupowej!
Ja uwielbiam to miejsce na wypoczynek w górach. Mało turystów, cicho, widoki przepiękne a schronisko, które tam się znajduje jest czyste i zadbane.
Polecam
A jeśli chcecie zobaczyć je na stronie to krupowa.pttk.pl/
Ostatnia8 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 godzin temu #10557 przez Albin
Natalko, nam nie chodzi o zamieszczanie reklamy portali czy ogólników ale KONKRETNE miejsca sprawdzone osobiście. Dla reklam jest wątek komercyjny.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 godzin temu - 10 lata 9 godzin temu #10556 przez natalka21
Jeżeli chodzi o miejsca noclegowe w Polskich Tatrach to jeżeli akurat nie będziecie spać w schronisku położonym gdzieś na szlaku to mogę polecić apartamenty luxusportal są idealne jeżeli planujecie wyjazd w większym gronie. A jeżeli chodzi o Bieszczady to mogę polecić nocleg u "Pawła nie całkiem świętego", pokoje są bardzo ładne, trzeba tylko uważać na jedzenie bo jego jakość zależy od tego kto akurat pracuje na kuchni...
Ostatnia10 lata 9 godzin temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #9696 przez sunshines
Jeśli góry to ja polecam Tatry i Zakopane. Koniecznie zobaczcie Morskie Oko, Gubałówkę i Dolinę Pięciu Stawów, urokliwe miejsca na długo pozostające w pamięci. Jeśli nocleg w Zakopanem to polecam sprawdzona wielokrotnie Góralską Chatę przy ulicy Balzera, z cudownymi widokami na Tatry. Pokoje czyściutkie i przytulne, śniadania pyszne i urozmaicone. Właściciele bardzo mili i życzliwi. Opis oraz zdjęcia zgodne z rzeczywistością. Polecamy wszystkim, którzy cenią ciszę, piękne widoki oraz rodzinną atmosferę.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #8464 przez miloszek
Ja mogę polecić fajne noclegi nad Zalewem Zegrzyńskim w centrum Promenadzie: promenadacountry.pl/ps Pokoje są bardzo komfortowe i wygodnie wyposażone. Niedrogie tak więc wyjazd nie powinien nas drogo kosztować ;)
Samo miejsce bardzo fajne - niedaleko Warszawy - idealne zarówno na dłuższy wypoczynek jak i weekendowy wypad.
Całe mnóstwo sportowych atrakcji.
Ostatnia8 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #8341 przez mucha88
Ja polecam portal nasza-kwatera.pl Sama często z niej korzystam, gdy ruszam w Polskę. Podoba mi się to, że są tam oferty różnego rodzaju zakwaterować, nie tylko hotele i motele, ale również na przykład pola namiotowe. Dla mnie to wielki plus.
Ostatnia10 lata 11 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.765 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com