Noclegownia Podróżników

Nocleg w Warszawie

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #15089 przez klarusia
Replied by klarusia on topic Nocleg w Warszawie
A ja będąc w stolicy zawsze wynajmuję apartamenty residencestandrews.pl/pl/ , rewelacyjna obsługa, pyszne jedzenie, cicha, domowa atmosfera.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #13332 przez piotrro
W centrum Warszawy mi się z kolei spodobał bardzo Rialto. Sam hotel w sobie jest zabytkiem, bo to pierwszy w stylu butique. Nocowalem tam nie raz, i co mnie uderzylo najbardziej to to, ze kazdy pokoj jest tam inny.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #13040 przez Apathetic
Ja ostatnio jak szukałem noclegu i też mogę wam ją polecić. Moim zdaniem takie wyszukiwarki noclegów to najlepsza opcja na znalezienie czegoś co nas interesuje :)
Ostatnia6 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #12585 przez Porterfree
Polecam Wam noclegi znajdujące się na stronie Porterfree.pl
możecie tam również skorzystać z pomocy CityPortera ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #11275 przez ewelinamalecka
Często jeżdżę po Polsce, zazwyczaj korzystam z oferty hoteli wam , to sieć oferująca noclegi w 15 miastach na terenie Polski. Dobry standard w przystępnej cenie, polecam wszystkim podróżującym przede wszystkim służbowo.
Ostatnia6 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #11247 przez Marteł
ja polecam poszukać mieszkania do wynajęcia, moim zdaniem jest to najlepsza opcja zakwaterowania i najwygodniejsza.
mogę podpowiedzieć stronę:casa24.pl ale wiem, ze jest też wiele innych podobnych serwisów :)
Ostatnia6 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.612 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com