Noclegownia Podróżników

Nocleg w Warszawie

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #11227 przez miloszek
Ceny hosteli od tych tańszych hoteli niewiele się od siebie różnią w Warszawie.
Sprawdźcie sobie np ofertę Hotelu Aramis położonego na Mokotowie przy ulicy Mangalia 1 (jest to boczna ulicy Jana III Sobieskiego). Z tego co wiedzę na ich stronie to najtańsze pokoje dostępne są od 85 zł/dobę hotelową - źródło: hotelaramis.pl/
Sam hotel jest przyjemny, z dostępem do sieci, istnieje również możliwość wykupienia śniadania w formie bufetu.
Ostatnia6 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
10 lata 2 tygodni temu #10507 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Nocleg w Warszawie
faktycznie ten hotel jest fajny. Ceny rozsądne, a jakość - zwłaszcza jak na Warszawę- rewelacja.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8783 przez lola91
Nocleg w Warszawie was created by lola91
Będąc w Warszawie miałam okazję nocować w Best Western Hotel Felix. Wierzyć mi się nie chciało że jestem tak blisko centrum. Cisza i spokój z każdej strony, cudownie:) Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.578 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com