Świnoujście - Hel taki jest cel

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #13600 przez BeataF
Początek mojej przygody :)


Znak który poprawił mi humor na początku wędówki :laugh:

Jak by co to byłam na Wyspie Wielkanocnej ;)

Mój malutki domek, który był brany na kempingach za miejsce na bagaż a nie do spania :laugh:

Część bagażu tzn. 5 i pół kilo pojechało do domu z Rewala

Koniec spaceru :(


Ładny domek w Rozewiu


Znak na Helu! Na który jednak dotarłam ale nie tak jak bylo w planach!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #13599 przez BeataF
Ostatnia8 lata 6 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #13598 przez BeataF
Ostatnia8 lata 6 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #13501 przez BeataF
Pustkowo - replika krzyża z Giewontu







Załączniki:
Ostatnia8 lata 6 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #13499 przez BeataF
Jak już wiadomo do celu nie dotarłam ale... co się odwlecze to nie uciecze!!! :)
Nie dam się tak łatwo pokonać i w następnym roku zrobię to co zaplanowałam i przejdę ze Świnoujścia na Hel.
Bagaż doświadczeń już mam i wiem czego w owym przyszłorocznym bagażu nie będzie! bo to co sobie teraz zafundowałam na plecy to była lekka przesada (o jakieś 10 kilogramów) a takie gadanie typu "Co Cię nie zabije to Cię wzmocni" w moim przypadku powinno brzmieć "Co cię nie zabije to Cię wkur.." ;)

Endomondo pokazało, że wybrzeżem przeszłam 140,13 km + zwiedzanie Świnoujścia i spacery po miasteczkach to będzie ok 170 km.
Warto się wybrać na taki spacer choćby dlatego żeby zobaczyć różnorodność polskiego wybrzeża, bo to nie jest tak ,że plaża jest jedna od Świnoujścia aż po Hel. Piękna ,szeroka i piaszczysta. Ani nie do końca jest prawdą to co pokazują w telewizji,że całe wybrzeże jest zastawione parawanami. Jest tak tylko w większych miejscowościach no ale jak ktoś w sierpniu jedzie do Międzyzdrojów albo do Rewala to niech nie liczy na wolne miejsce na plaży :laugh: Szło mi się bardzo dobrze tylko ta nieszczęsna kostka a właściwie torebka stawowa najpierw zaczęła puchnąć a potem boleć a później to już traciłam czucie w stopie (strasznie głupie uczucie).

Więc tak...
6 dni
6 latarni morskich (licząc z tą której nie można zwiedzać) ale przechodziłam obok :)
6 kempingów - od najtańszego za 23 zł do najdroższego za 37 zł
140 km w nogach ( to nie dużo ale biorąc pod uwagę fakt że jednak byłam na wakacjach to nie zrywałam się skoro świt tylko startowałam ok 12 B)
aha i jeszcze pierwszy w życiu "nie łapany" autostop i to w dodatku wieeelkim tirem :laugh:

Świnoujście






Dziki w Międzyzdrojach














cdn
Ostatnia8 lata 7 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #13362 przez BeataF
Niestety kontuzja kostki zmusiła mnie do przerwania wędrówki w Ustroniu Morskim :( Relacja będzie, nawet fotorelacja! Ale nie liczcie na cuda bo wszystkie zdjęcia wyglądają tak, na prawo las po środku piasek na lewo woda ;) Z ekipy piwnicznej był tylko Wojtek który oczywiście udzielił rabatu dla podróżnika.
Ostatnia8 lata 7 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 1.109 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com