Świnoujście - Hel taki jest cel

  • Gość
  • Gość
8 lata 8 miesiąc temu #13355 przez
Beata już w Sopocie. Rozumiem, że zakończyła wędrówkę i pozdrowiła Piwniczną Ekipę na Wygnaniu.
A i relacja niedługo się także pojawi.

Czekamy niecierpliwie! :-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #13346 przez raven
To trzymamy kciuki :) , oby sny się nie spełniły ;) i towarzystwo na festiwalu okazało się interesujące :laugh: ...a 20 kg to i tak sukces, jak na Ciebie :woohoo:
...a i pozdrów Kafla od nas!

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #13345 przez BeataF
Świnoujście - Hel taki jest cel :laugh:

W piątek około godziny 6:00 będę w Świnoujściu, planuję zwiedzić miasto i zahaczyć o festiwal Słowian i Wikingów a potem w drogę! Nie wiem jak dużo czasu mi to zajmie (mam na to dwa tygodnie) ani czy wogóle dotrę do celu :) 350 km z buta to nie problem! Problemem jest mój "słynny" plecak wypakowany po brzegi i zazwyczaj ważący ok 20 kg :blush: (wiem, nie potrafię się pakować!) a jak wiadomo po piasku się troszkę inaczej idzie i mogę z nim dojść góra do Międzyzdrojów!!! po pas w wodzie ;)

aha i obiecałam Kaflowi że Go odwiedzę w Sopocie - ciekawe czy ceny piwa mają Piwniczne czy nadmorskie?

Jak uda mi się przejść to będzie relacja z wycieczki a jak nie to nie!!! ;)
Ostatnia8 lata 8 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.520 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com