Czyste Góry, Czyste Szlaki

Czyste Pieniny 2014

  • Gość
  • Gość
9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #11597 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Czyste Pieniny 2014
Plan dla ekipy Małe Pieniny i wszystkich chętnych do dołączenia jest następujący:
w sobotę rano (dokładna godzina jeszcze do ustalenia, ale nie później niż 9:00) wyjeżdżamy samochodem(ami) spod schroniska w Sromowcach do Szczawnicy (ok. 30 min) i zostawiamy je na (którymś) parkingu.
Busem dojeżdżamy do Jaworek (ok. 20 min) i wychodzimy w górę nie później niż ok. 10:00.
Trasa: Jaworki, Wąwóz Homole, Wysoka, Durbaszka (pierwsza możliwość ew. zejścia z trasy - do Jaworek), Wysoki Wierch (druga możliwość zejścia z trasy - do Szlachtowej), Szafranówka, Palenica, Szczawnica PKS i samochodami do Sromowców.
Cała trasa normalnie zajmuje 5 h. Ze zbieractwem trzeba liczyć około 7-8 h, co oznacza, że zdążymy w sam raz na rozdanie dyplomów i ognisko.

Alternatywy:
Chętni mogą zacząć gdzieś po drodze (w Szlachtowej lub z Jaworek wyjść pod Durbaszkę) i spotkać się z nami na grzbiecie, bądź idąc od Homola zejść wcześniej - w miarę swoich sił.
Jeśli będzie więcej samochodów - może uda się uniknąć busa i wahadłowo dowieźć wszystkich do Jaworek, a później ze Szczawnicy podwieźć kierowców po samochody zostawione na parkingu pod Homolami.

W Jaworkach nie czekamy na nikogo poza osobami jasno deklarującymi przejście tą trasą. Zawsze będzie nas można dogonić lub odnaleźć na szlaku. Z rozpoznaniem też nie powinno być problemu chociaż na pewno będę miał inną koszulkę niż na miniaturce... ;-)
Ostatnia9 lata 7 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11588 przez TaPtica
Ja niestety odpadam z Pienin :(
Życzę dobrej zabawy no i do zobaczenia na innej akcji!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11580 przez zkarola
Czy ktoś wybiera się może w sobotę rano samochodem i ma wolne miejsca?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #11573 przez zkarola
Ze spraw organizacyjnych, chciałam podkreślić że udział w grillu (kiełbaski, piwo itd.) będa miały tylko osoby które zgłosiły swoje uczestnictwo i potwierdziły rezerwację w schronisku do niedzieli! Chyba zrozumiałym dla wszystkich jest, że musimy obliczyć ilość artykułów które należy kupić.. żeby na imprezce było grillowanie kiełbasek, karczku, kaszanki, sałatka czosnkowa, domowy smalec, ogórki kiszone, pieczywo, ketchup, musztarda, herbata. Jeśli chodzi o piwo wstępnie liczyliśmy po 3 na głowę... dla tych którzy wykażą choćby odrobinę zaangażowania i potwierdzą swoją obecność...

Zmieniając temat, jeśli chodzi o trasę ja chętnie jak zwykle w Pieninach nordic walking wybiorę
Ostatnia9 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11570 przez Albin
Pilna informacja po czwartkowej wizycie w Trzech Koronach.
Końcówka wolnych miejsc w schronisku i rezerwacja wstępna aktualna wyłącznie do niedzieli. Od poniedziałku nie będzie już możliwości rezerwacji bo jest duże zainteresowanie noclegami wśród turystów z Polski nie związanych z akcją.
Nie ma co liczyć na szczęście bo jest to okres wzmożonej aktywności w Pieninach na przełomie lata i jesieni.
Ogromny grill, ognisko, kiełbaski i beczka piwa są już zamówione.
Ilość miejsca pod namioty także jest ograniczona, wiec proszę łaskawie potwierdzać osobiście i rezerwować.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11507 przez Albin
Właśnie mi potwierdził nasz dobrodziej, szef marketingu "Jan Niezbędny" - sam Waldek Kletkiewicz, że przyjedzie wraz z całą rodziną :laugh:
Dzwoniąc do schroniska dowiedziałem się że miejsc szybko ubywa, a to znaczy że szykuje się niezła akcja :woohoo:
Ja z całym dobytkiem będę tam od piątkowego poranka i myślę że jedną oszczędnie zbudowaną osobę mogę zabrać z Krakowa.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.697 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com