Czyste Góry, Czyste Szlaki

Babia Góra - Czyste Góry, Czyste Szlaki 2015

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #12958 przez Albin
Szlaki prowadzące do schroniska na Hali Krupowej do Waszej dyspozycji :

- z Jordanowa - czerwony; ok. 5.30 godz.
- z Przełęczy Krowiarki - czerwony; ok. 2.45 godz.
- z Sidziny Wielkiej Polany - czarny; ok. 1.15 godz.
- z Sidziny Wielkiej Polany - drogą gospodarczą; ok. 1.30 godz.
- z Sidziny (przystanek PKS Dom Dziecka) - zielony; ok. 2.30 godz.
- ze Skawicy - niebieski; ok. 2.30 godz.
- z Zawoi (przystanek PKS Lajkonik) - żółty; ok. 3.15 godz.
.
Do schroniska na Hali Krupowej można dojść z:

Babiej Góry (4.45 godz.), Bystrej Podhalańskiej (4.15 godz.), Jordanowa (5.15 godz.), Juszczyna (4.30 godz.), Kojszówki (4.45 godz.), schroniska na Luboniu Wielkim (8 godz.), Osielca (4 godz.), Przełęczy Bory (6.30 godz.), Przełęczy Krowiarki (2.45 godz.), schroniska na Markowych Szczawinach (4.15 godz.), schroniska na Przełęczy Opaczne (6 godz.), Sidziny (z przystanku "Sidzina Wielka Polana" - 1.15 godz., z przystanku "Sidzina Dom Dziecka" - 2.30 godz., z przystanku "Sidzina Dąb" - 4 godz. /przez Polanę Malinowe/), Skawicy (1.15 godz ze Skawicy Suchej Góry, 2.30 godz. ze Skawicy Dolnej), schroniska na Starych Wierchach (10 godz.), schroniska na Turbaczu (12 godz.), Zawoi (z przystanku " Zawoja Lajkonik" - 3.15 godz., z przystanku "Zawoja Centrum" lub "Podpolice" - szlakami: zielonym i czerwonym - 3.15 godz., zielonym, niebieskim i czerwonym - 3.45 godz., z Zawoi Mosorny - szlakiem niebieskim i czerwonym - 3.15 godz.), Zubrzycy Górnej (2.15 godz. /od Przełęczy Zubrzyckiej/).

Wieczorem, niezapomniane chwile i widoki bo tutaj jest najpiękniejszy wschód słońca nad Tatrami!

A takie widoki mieliśmy w noworoczny poranek
www.klubpodroznikow.com/spotkania-i-zlot...nikow/1184-nowy-rok-

Prosimy o rezerwację noclegów bezpośrednio w schronisku na
Zadzwoń: 184475005, 607 033997
Napisz: krupowa@go2.pl
www.krupowa.gory.pl/home.htm

Współrzędne GPS schroniska na Hali Krupowej:
49°37'34.8"N 19°38'40.9"E

Wschód słońca z Hali Krupowej nad Tatrami
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia8 lata 10 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #12957 przez BeataF
Hej! Co do wolnych miejsc to potrzeba więcej! :P
Minimum 2 a max 4 :) Ja i Justi wybieramy się w piątek z noclegiem na Krupowej a w sobotę w Markowych. Gorzej z tym,że ja tam nigdy nie byłam i nie wiem jak jechać! Ale..z Justi na pewno damy radę! :laugh: Może znowu się zgubimy! może znowu wytyczymy nowy szlak! może pójdziemy szlakiem którego nie ma! Jedno jest pewne dotrzemy na pewno ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #12956 przez cedro
Wybiera się ktoś jeszcze autem i ma wolne miejsce? ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
8 lata 10 miesiąc temu #12955 przez
Cześć!

Z dużym opóźnieniem (zajęcia, praca, sprawy rodzinne) potwierdzam: NA PEWNO BĘDĘ!
Plan jest następujący:
- w piątek 22 maja wyjeżdżam po pracy (ok. 17:00 - ul. Wadowicka) z Krakowa do Suchej Góry i podchodzę do schroniska na Hali Krupowej. Po noclegu wychodzę rano przez Policę, Halę Śmietanową i Krowiarki oraz Sokolicę, Kępę i Gówniak na Diablak. Nie wiem jeszcze o której tam będę ale mam nadzieję, że się tam spotkamy i wspólnie zejdziemy do schroniska na Markowych - Szczawinach.
Do zobaczenia w poniedziałek na slajdach w Piwnicy pod Baranami ale uprzedzam, że miejsca w samochodzie chyba mam zajęte (przynajmniej wstępnie) już wszystkie. :-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #12909 przez Albin
23-24 05 2015
Babia Góra i pasmo Policy

Po raz kolejny zapraszamy na:
Diabelski weekend czyli Babia Góra o wschodzie słońca.

W ramach projektu Czyste Góry Czyste Szlaki zapraszamy na Babią Górę i pasmo Policy.
Przy okazji górskich wędrówek i sprzątania szlaków, polecamy niezapomniane widoki przy wschodzącym słońcu z Tatrami w tle.
Zapraszamy wszystkich górskich pasjonatów do przyłączenia się i wybraniu szlaku dla siebie.
Na szlaki wychodzimy w sobotę by noc spędzić w schronisku Markowe Szczawiny lub na Hali Krupowej.
W niedzielę znosimy zebrane "łupy" i poprawiamy sprzątanie po sobocie.
PO PIERWSZE EDUKACJA !!!
Wszelkie pytania kierować do prowadzącego Rafała Zięby:
raffee@tlen.pl
.
Pełne informacje zamieszczone są na stronie:
klubpodroznikow.com/akcje-eko/131-sprzat...1970-babia-gora-2015


Tak było na Hali Krupowej w 2012r
klubpodroznikow.com/forum/43-gory-i-wspi...log?limit=6&start=12
.

A tak na Babiej Górze
klubpodroznikow.com/forum/60-czyste-gory...-gora-i-pasmo-policy
. .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia8 lata 10 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.641 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com