Czyste Góry, Czyste Szlaki

Beskid Śląski Pasmo Baraniej Góry 15-16.06.2013r.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8645 przez gfhghf
Pozdrowienia od ekipy z ogniska pod Przysłopiem, szykującej się do nocnego marszu. Miło było pogadać ;)
Nasz piąty worek 35l zawędrował z Baraniej aż do Wielkiego Stożka.

Relacje z moich wypraw na blogu ludzkietropy.pl/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #8584 przez zkarola
Powróciliśmy szczęśliwie, przygody też miały miejsce, jak to zwykle bywa:) Szlaki nie były aż tak zaśmiecone, więc napracowaliśmy się tylko trochę, ale to zawsze o to "trochę" za dużo.
Dziękujemy Kole Miłośników Beskidów "Diablaki" w składzie 46 osób za pomoc i udział w akcji. Do zobaczenia następnym razem!

Zebraliśmy łącznie: 3 duże 120l worki + 4 mniejsze 35l

Fotorelacja z weekendu:















Opiekun w pięknej koszulce
















kot schroniskowy


relaksik w trawie














Ostatnia10 lata 10 miesiąc temu edycja: zkarola od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8581 przez TaPtica
Wyjeżdżam z synem w sobotę ok. 8 z południowych rubieży Kraka (okolice Zakopianki).

Auto ostawiam w Kamesznicy i będę leźć b. lajtowym żółtym a potem niebieskim szlakiem do schronu.

Wracać będziem w niedzielę popołudniu w składzie j.w. + Admin + zkarola. Czyli z Kraka wolne mam w aucie 3 miejsca a do Kraka jedno. Jak MilenGM Cię to urządza to daj głos. W razie czego mój tel: 602 245 165.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8568 przez MilenGM
Ja też szukam wariant transportu. Na 1 osobę. Czy są propozycje? B)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8562 przez TaPtica
no to kicha, to mnie Admin zasmucił wielce. A już miałam śmieci z całego tygodnia zapakować do plecaka i przywlec ku Przysłopowi :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8561 przez Albin
Wszystkie worki i znaleziska przynosimy w jedno oznaczone miejsce przy schronisku. W miarę możliwości, prosimy nie przywozić swoich śmieci domowych :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.707 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com