Czyste Góry, Czyste Szlaki

Beskid Śląski Pasmo Baraniej Góry 15-16.06.2013r.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8560 przez TaPtica
a tak w ogóle to gdzie jest punkt zbierania śmiecioworów? Zapodać trza je pod schron na Przysłopie czy gdzie indziej?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8559 przez TaPtica

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8552 przez zkarola
No i porwała niebieskie rękawice i wory ;)

Ptico, czy znalazłoby się miejsce dla dwóch osób w drodze powrotnej z Baraniej Góry, czyli w niedzielę? Bo w sobotę transport inny już jest, ale w niedziele nie, a dzisiaj proponowałaś :) to gdyby była taka możliwość to zkarola i admin załapią się na tę propozycję

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8548 przez TaPtica
aaa, Adminie proszę przynieś kilka jakich małych JanoNiezbędnych worów na jutrzejsze slajdy to se chapsnę (i te śliczne biało-niebieskie rękawiczki prrrrroszę! Już zajechałam poprzednie :( ). Potem pewnikiem się uwidzim dopiero na Przysłopie a zapewne w drodze do niego się co nieco nam nazbiera.

Senkju from de montajn.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8547 przez TaPtica
Ja bardzo hardcorową trasę wybieram (bo mi się nie chce za bardzo słuchać "daleko jeszcze?", "bolą mnie nogi", "nie mogę już"), więc lezę z Młodym z Kamesznicy żółtym szlakiem a od Karolówki niebieskim do schronu. To wypaśny plan na sobotę.

Niestety na więcej na razie nie chcę (nie mogę) się deklarować, bo może wędrowanie z dziecięciem mnie tak osłabi, że już mi się nie będzie chciało nigdzie dalej leźć, jeno zalec w schronie, pomstować i kląć szpetnie ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8546 przez Albin
Czy poza Cedro i Zkarolą ktoś jeszcze rusza szlakami ?

"KMB Diablaki" to ok 50 osób a to trasa jaką wybrali i przejdą z Wisły Czarnej Fojtuli, stamtąd niebieskim szlakiem przez Baranią Górę do Schroniska na Przysłopie, dalej czerwonym do Wisły Czarnej Piłki, następnie czarnym do Wisły Czarnej Zapory.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.663 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com