Czyste Góry, Czyste Szlaki

Akcja sprzątania Fortów w Krakowie

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #8352 przez TaPtica
Gites. Jak dla mnie godz. 11 optymalna. Będę z 2 szt. dzieciuff. Spróbuję wyciągnąć jeszcze może fadera, co to w Swoszowicach mieszka i rzut beretem do fortu ma.

Adminie, utwórz plis wydarzenie na FB - będziem w stanie oszacować przewidywaną frekwencję

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #8351 przez Albin
Ja także jestem za najbliższa niedzielą czyli 19.05.
(poszło już do Dziennika Polskiego wiec nie macie wyjścia :laugh: )
Będzie jutro w gazecie.
Nie ma co zwlekać skoro dobrze idzie a grillowane mięsiwa wszelakie na pikniku smakują wybornie :laugh:
11.00 jest ok dla wszystkich ?
MPK do Swoszowic kursuje dosyć często a i rowerkiem jest całkiem blisko wiec nie ma potrzeby kombinacji z autami.
Jeżeli ktoś jednak wybiera się autem i ma wolne miejsca to meldujcie.
Zgłaszajcie także swoją obecność by lepiej zaplanować rękawice, worki i takie tam :-) ... znaczki, koszulki czy coś... :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia10 lata 11 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #8350 przez TaPtica
ja bym tam osobiście wolała za tydzień, za dwa mnie nie ma. I Rajsko jak najbardziej

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #8349 przez zkarola
Ja proponuję fort Rajsko i może za 2 tygodnie żeby zrobic sobie trochę przerwy, choć jeśli będą teraz chętni to czemu nie;-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #8347 przez Albin
No to który kolejny fort bierzemy na celownik ? i czy najbliższa niedziela 19.05 czy za 2 tygodnie ?
może by tak Fort Rajsko ?
www.zbk.krakow.pl/forty/fort=7-fort_nr_51_rajsko.html

Tym razem przywiozę większy zapas worków by nie dokupować ?
Setka 35 litrowych okazała się niewystarczająca i w pobliskim Tesco ratowałem sytuację kolejnymi 50-cioma :laugh:
Na kolejny fort przygotuję trochę gadżetów "Śródziemia" i "Jana Niezbędnego".
Piknik sprzątająco-grillujący okazał się dobrym połączeniem :laugh:

Do sprzątania i grillowania dołożymy warsztaty foto bo miejsca są fotogeniczne. W tym wątku będziecie zamieszczać swoje najciekawsze ujęcia a najlepsze zdjęcia jeszcze nagrodzimy :laugh:
lista fortów z mapką lokalizacji
www.zbk.krakow.pl/forty_w_krakowie_zarzadzane_przez_zbk.html
Forty na terenie Krakowa zarządzane są przez Zarząd Budynków Komunalnych.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia10 lata 11 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
10 lata 11 miesiąc temu #8346 przez
Panowie Policjanci byli bardzo mili, sprawdzili czy nie doszło do zakłócenia porządku tudzież złamania prawa, zainteresowali się akcją i ją pochwalili, przekazali drobne uwagi, do których natychmiast się zastosowaliśmy i z uśmiechem dołączyli do zbiorowej fotografii. Dostali oczywiście wizytówkę i bardzo grzecznie się pożegnali. Ogólnie wizyta - choć służbowa - była niemal przyjacielska.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.550 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com