Czyste Góry, Czyste Szlaki

Beskidy - Babia Góra i pasmo Policy

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8906 przez TaPtica
Dumać nad czym nie ma: toć to przeca cud boski był, bo Ci nagle włosy porosły wyliniały czerep!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
10 lata 8 miesiąc temu #8905 przez
pti napisał:

Raffee, tam na zdjęciu gdzieś masz (prawie) Jezusa z Rio de Janeiro :laugh:

Bardzie mnie to wygląda na Marię (może i nawet Magdalenę) - tę samą, którą tak intensywnie komentowaliście.

A zdjęcia z Brony będą? Te z wąsami, włosami itepe?

Przemyślę... :-P

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8904 przez TaPtica
Admin i Raffee, dzięki, że tak pięknie uchwyciliście ten czas. Strasznie pomstowałam, że nie wzięłam aparatu i ostał mi się jeno telefon.

Dzięki wielkie za wspólny wyjazd.

A ten wschód słońca to takie ładowanie baterii, że coś niezwykłego. Serce roście.

Raffee, tam na zdjęciu gdzieś masz (prawie) Jezusa z Rio de Janeiro :laugh:

A zdjęcia z Brony będą? Te z wąsami, włosami itepe?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8902 przez zkarola
super zdjęcia, atmosfera na pewno też super !

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #8901 przez
Mój punkt widzenia:






Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #8899 przez Albin
Tomek, Marta i Krystian odwalili kawał świetnej roboty bo ze szczytu Babiej Góry znieśli aż na Przełęcz Krowiarki 6 pełnych worów śmieci zebranych na szczycie i okolicy.
Dzięki temu reszta ekipy już bez obciążenia mogła zaglądać pod inne krzaczki i kamienie schodząc przez Przełęcz Bronę do Markowych Szczawin i dalej do Zawoi Widły.
Dziękujemy Tomkowi, Marcie i Krystianowi oraz pozostałej jedenastce śródziemno- weekendowej podziwiającej wschód słońca na Babiej G. a przy okazji walczącej ze śmieciami na szlakach.
Tomek, Marta i Krystian
. . i trochę obrazków naszego śmieciobrania :laugh: . . .śmieci powciskane są w każdą szczelinę . . całkiem spora rura owinięta bandażami do niczego... lub do dmuchania :laugh: Ula w akcji . . . i padnięcia . . . .
na koniec 2 worku śmieci wylądowały w koszu przy wejściu do Parku od strony Markowe
6 worków powędrowało do kontenera na Krowiarkach

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.733 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com