Malezja w listopadzie

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1168 przez monia24
Bilety kupione:) 10 listopada ruszam wraz z moimi dwoma przyjaciółkami w naszą podróż marzeń:) Byle dalej!!:) Ale towarzystwa wciąż poszukujemy:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1167 przez monia24
Witam serdecznie, w listopadzie wraz z dwoma koleżankami wybieram sie w podróż po Indochinach, dlatego tez poszukujemy kompana do naszej wyprawy, najlepiej faceta, jako że jest juz nas trzy kobietki czułybysmy sie bezpieczniej gdyby podróżował z nami jakis facet:) . Air Asia ma bardzo ciekawą ofertę:bilet z Londynu do Kuala Lumpur kosztuje juz z opłatami i bagażem głównym do 20 kg za 120 funtów w jedną stronę, promocja trwa tylko do 10 czerwca dlatego trzeba się spieszyć!!!Bilet kupujemy dokładnie za kilka godzin(poniewaz czekamy jeszcze na dotarcie naszej kolezanki) a potem juz tylko przygotowania. Decyzja została podjęta bardzo spontanicznie, dlatego też nie mamy bliżej okreslonej trasy ani sprecyzowanej daty powrotu (jak juz pisałam bilet kupujemy tylko w jedną stronę).
Mam nadzieję że znajdzie się ktoś chętny i równie szalony:)

Pozdrawiam, Monika&Alina&Zosia

Moje gg: 6123235

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.492 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com