przejście Polskich Tatr i żurek we wszystkich schr

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1453 przez Tomek
Reszta Ekipy również Cię Pozdrawia :)

Daj znac jak będziesz miał pomysł na kolejną wyprawę :P

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1444 przez Albin

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1429 przez Albin
Z resztą załogi mijałem się przy wodogrzmotach i nie bardzo mieli ochotę na dalszą wędrówkę :-) ja dałem jeszcze szansę na żurek tej budce na parkingu w Palenicy ale pyskata małolata z petem w zębach nad talerzem potwierdziła moje wcześniejsze obserwacje tego miejsca i wszystkim proponuję omijać z daleka ten góralski przybytek. Kończę obrabianie zdjęć i pisanie więc jutro powinna cała relacja pojawić się na stronie. Pozdrów resztę ekipy .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #1428 przez Tomek
Żurek w roztoce był zdecydowanie najlepszy.

Pozdrowienia od kolegi z trasy :)

Ps. mnie burza niedzielna złapała na wysokości 2400 npm i nie wszedłem niestety na Rysy po samotnej wędrówce, gdy reszta załogi nie dała już rady :D
Ostatnia13 lata 9 miesiąc temu edycja: Tomek od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1409 przez Albin
Wróciłem do domu...
Po przejściu sporego kawałka naszych pięknych Tatr z 20 kilogramowym plecakiem, dziwną opuchlizną nóg i poparzeniem 2 stopnia , akcją TOPR-u na Świnicy , burzą z gradem i piorunami, testowanie żurku zaliczone.
Jednodniowe czy weekendowe wypady w Tatry nie dadzą aż tylu możliwości zagłębienia się w rytm górskiego życia.
Taki przemarsz polecam wszystkim. Wiele zdjęć i sytuacji na trasie i myślę że szybko poradzę sobie z obrobieniem i opisaniem przejścia co do żurku to NR.1 jest schronisko "Stara Roztoka" gdzie poza najlepszym żurkiem w Tatrach podają też pyszne naleśniki z serem i jagodami .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #1407 przez
Sobota:

Dzisiaj z Pięciu Stawów przez Szpiglasowy Wierch, Morskie Oko, schronisko w Starej Roztoce i wracam Roztoką do Pięciu Stawów.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.573 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com