przejście Polskich Tatr i żurek we wszystkich schr

  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #1401 przez
Kolejna relacja z trasy. Wczorajsza:

Schodzę na Kondratową na nocleg, a jutro przez Czerwone Wierchy i Kasprowy do Betlejemki. Dzisiaj także trasa była konkretna i ponadplanowo wszedłem na Giewont prawie bez ludzi. Siedzę na przełęczy i czekam na zachód słońca.

I dzisiejsza:

Po ciężkiej nocy z piekielnie chrapiącym Anglikiem i spalonymi nogami ruszyłem dalej. Kondracka Kopa, Murowaniec i przez Zawrat do Pięciu Stawów. Po południu może mnie złapać niezła burza.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1400 przez Kominiarz
A czego zabrakło do 5???? kiełbaski w żurku??? :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 10 miesiąc temu #1399 przez
Info od Albina z trasy:

"Żurek na Chochołowskiej zaliczony - na 4+" :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1398 przez Albin
Żurek nie grozi bieganiem w kosówkę tak jak po porannej niepewnej kwaśnicy :-) . Plenery owszem szykują się bardzo ciekawie bo do przejścia sporo kilometrów, kilkadziesiąt szczytów do zdobycia i kilka kilometrów przewyższenia do pokonania. Liczę też na bliskie spotkania z przedstawicielami czworonogów Tatrzańskich a może i latające o porannym słońcu się przed obiektyw wcisną .....
w poniedziałek wszystko się okaże jak było ( mam nadzieję)

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1396 przez Misiek
No ciekaw jestem któż Ci ów Żur zasugerował :laugh: , w razie czego zawsze można wjechać z kwaśnicą i mocnym zapasem Stoperanu :lol:

P.s. Kiedyś to powtórzę pod hasłem szlak pierogów tatrzańskich albo piwa po stronie słowackiej...

A tak poważnie to życzę powodzenia bo Ci się super plenery szykują !

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #1390 przez Albin
Wyruszam w środę rano i w planie jest kilkudniowe przejście Polskich Tatr z wizytą we wszystkich naszych schroniskach. szarlotki nie podają we wszystkich ale na żurek jest szansa :-) . odpuszczam tylko hotel na Kalatówkach . Wschody i zachody słońca w kadrze aparatu i noclegi częściowo przed schroniskami . na szlaku 5 - 6 dni .
Zaczynam w Chochołowskiej z noclegiem na Ornaku a kończę w Roztoce .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia13 lata 10 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.547 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com