Tatrzańskie spotkanie 3-5.09.2010 i sesje foto

  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #1511 przez
"Długi Morderca" to Wyżnia Kira Miętusia!!! Trudno dostać się do serca Tatr Zachodnich (a dla mnie to są właściwe Tatry)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1509 przez Albin
Michale, bo droga asfaltowa do Moka to nie Tatry a przedłużenie Krupówek :-) Smoku i ja mówimy o sercu Tatr czyli o Orlej Perci i Kościelcu - najpiękniejszej górze tatr .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #1506 przez
Byłem wczoraj w Tatrach, zapłaciłem 4,40 zł za prawo do przeciskania się między stadami dwunożnego bydła po "Długim mordercy"
Dlatego też dziękuję, moja noga na razie w TPN nie postanie!
Jak mawiał śp Grzegorz Ciechowski:
Nie lubię chamstwa i góralskiej muzyki.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1504 przez Albin
Znajomy, znany wspinacz "Smoku" zaproponował spotkanie w Tatrach w terminie 3 - 5 wrzesień 2010, chciałby zorganizować zjazd w Gąsienicowej z potencjalną eksploracją Wysokich w rejonie OP.
Jeszcze w czerwcu w Betlejemce umówiliśmy się na niecodzienną sesję foto a mianowicie popstrykam jego i innych wspinaczy w akcji na Kościelcu i być może na Zamarłej. Żeby fotki były konkretne więc i ja będę na ścianie w uprzęży. Chętni na wspin i cykanie ?
tu się temat wykluł:http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthread.php?tid=2860&page=1

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.548 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com