foto weekendy w Pradze, Wiedniu, Budapeszcie

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3319 przez dedos
Dziękuję za odpowiedź! Oczywiście jestem zainteresowana wyjazdem :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 9 miesiąc temu #3318 przez
Co do terminu wyjazdu (o ile mi wiadomo) nie ma jeszcze konkretnych ustaleń. Być może sierpień, może wrzesień.
Grupa wiekowa jest jak zwykle otwarta. Z dotychczasowych doświadczeń wydaje mi się, że nie ma to większego znaczenia i Klubowicze świetnie się bawią niezależnie od wieku.
Najgorzej jest z ilością chętnych, bo - pomimo ciągłych apeli - tylko niektórzy ujawniają się na forum. To niestety bardzo utrudnia organizację, więc ponowię prośbę: przedstawiajcie i zgłaszajcie się przez forum! To bardzo pomoże.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3317 przez dedos
Podpinam się pod pytanie luc4s. Kiedy wyjazd? Jak dużo jest chętnych? W jakiej grupie wiekowej są uczestnicy?
Wybaczcie, że tyle pytań ale jestem nowa na forum a nie przeczytałam jeszcze większości postów ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3276 przez luc4s
Kiedy planujecie wyjazd? Zabrałbym się z Wami, ale niestety jeszcze wakacji nie mam.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3275 przez zkarola
A czas się znajdzie :) Byle króliczek nie uciekał za szybko

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3273 przez Albin
Nie chodzi o to by złapać króliczka ale by go gonić :laugh: a każda przesiadka może być okazją do zwiedzania i focenia ... biorąc pod uwagę że są to wakacje i większość to studenci wiec każda oszczędność ma znaczenie .
Dzięki za podpowiedź :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.579 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com