Weekend w Berlinie

  • Gość
  • Gość
12 lata 6 miesiąc temu #3980 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Weekend w Berlinie
Hmmm... A gdzie można palić? ;-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #3979 przez dedos
Replied by dedos on topic Odpowiedź:Weekend w Berlinie
Jak byłam na targach w Berlinie to korzystałam z usług SleepCheapHostel w dzielnicy Charlottenburg. Bardzo fajna obsługa, ciekawie zaaranżowana recepcja, w tle muzyka (mnie przywitał Bob Marley ;)). Hostelik dość tani i raczej studencki ale czysty. Warto się targować! Duża kuchnia, blisko do Lidla, niedaleko fajna knajpa z kebabem (wychodząc z hostelu trzeba skręcić w prawo, przejść na drugą stronę ulicy i iść jakieś 300-400m). Obok hostelu knajpko-restauracja - całkiem niezłe kanapki.

Więcej info tutaj: www.sleepcheaphostel.com/index2.html

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 6 miesiąc temu #3978 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Weekend w Berlinie
W Berlinie w miarę przystępnej cenie (20 ojro) można nocować w hostelach przy Warschauer Strasse. Niestety - ja odpadam - out of budżet
:(

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #3976 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:Weekend w Berlinie
Budapeszt, Wiedeń i inne stolice oczywiście mamy w planie na kolejne wyjazdy ale najbliższy wyjazd na zwiedzanie to Berlin.
Mamy już 2 samochody i 5 osób chętnych na najbliższy wyjazd. Czekamy na kolejne zgłoszenia.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #3972 przez dedos
Replied by dedos on topic Odpowiedź:Weekend w Berlinie
Hmm.. W sumie w Berlinie byłam w kwietniu na ITB i wybieram się tam też w 2012 na kolejną edycję więc chyba sobie podaruję ten wyjazd. Za to chętnie zobaczę Wiedeń, Budapeszt.. :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #3970 przez Albin
Weekend w Berlinie was created by Albin
Po udanym wyjeździe do Pragi już planujemy kolejny wyjazd, tym razem do Berlina na przełomie października i listopada.
Podobnie jak Czechy także i teraz planujemy objechać samochodami dzieląc koszty na ilość osób w samochodzie. Wesoło i taniej a po drodze można robić postoje na zdjęcia i zwiedzanie.
Czekamy na Wasze propozycje, sugestie, wskazówki i porady.
Gdzie zjeść i nocować, co zwiedzić przez weekend itp.
No i oczywiście zapraszamy do przyłączenia się do wyjazdu.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.688 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com