Inauguracja Klubu w Zamościu ze zwiedzaniem

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5177 przez moonjava
razem80 napisał:

Witam, tak Rondo Mogilskie jest dobre, pośrodku każdego, chociaż Albin się nie wypowiedział?

Albin ma przez ulicę. : D

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 1 miesiąc temu #5176 przez
Witam, tak Rondo Mogilskie jest dobre, pośrodku każdego, chociaż Albin się nie wypowiedział? Proponuję dokładnie przed biurowcem PKP SA (on z kolei stoi przed operą) na parkingu, to jedyne charakterystyczne miejsce gdzie mogę się zatrzymać na Rondzie M. Będę punkt ósma. W razie czego mój numer: 794-742-993. Pozdrówka

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 1 miesiąc temu #5175 przez
Spoko!!! Będziecie mieli kilka ciekawych miejsc do zwiedzenia, po drodze, ja natomiast będę na Was czekał w Zamościu a wieczorkiem śmigniemy do Bohemy, pokażę Wam gdzie w sobotę się bawimy:-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5169 przez zkarola
ja z Krowodrzej Górki będę jechać, w sumie obojętne jest mi gdzie będzie nasz punkt zbiórki ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5168 przez Evelyn
Mnie odpowiada, moge podjechac do Ronda Mogilskiego.
Przy czym blizej mam Grunwaldzkie i aleje jesli byloby to na trasie Daniela. :-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5166 przez zkarola
Danielu, kierowco nasz, czy mogę prosić jakiś kontakt do Ciebie, numer telefonu?
Proponuję wyjazd o 8 rano, by po drodze zaczepić o te kilka miejsc, o których pisał wcześniej admin. Może gdzieś w okolicach Ronda Mogilskiego się spotkamy, bo to będzie chyba na naszej trasie. Macie inne propozycje? Zwracam się do Daniela, Albina i Eweliny bo razem jedziemy ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.590 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com