Inauguracja Klubu w Zamościu ze zwiedzaniem

  • Gość
  • Gość
12 lata 1 miesiąc temu #5093 przez
Tak, nic sie zmienilo- "by jak najwiecej zobaczyc":) Dla Dagmary u mnie zostalo ostatnie miejsce, fakt. Na Sw. Holi bylem ale taki tlum ze choc wypatrywalem,nie zauwazylem nikogo. Swoja droga choc Pani ambasador nie poznalem osobiscie wieczor moge zaliczyc do udanych- byly rozne ciekawe tance. Dzis jak zwykle jestem na slajdach w "Piwnicy", wiec tez bedzie okazja sie porozumiec. Co do dokladnego czasu i miejsca spotkania w piatek rano jeszcze sie dogadamy. Pozdrawiam.Daniel

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5092 przez Albin
Jeżeli nie ma zmian to Daniel i załoganci ruszamy w piątek rano by jak najwięcej po drodze zwiedzić a skoro "miał" 4 wolne to chyba zostało jeszcze jedno.
Inne osoby planują w piątek po pracy a jeszcze inni w sobotę rano ale jeszcze się tutaj nie odezwali. Zapraszamy

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5089 przez aska
halo :-)


myślę by dołączyć do wyjazdu, zatem chciałabym zapytać jak się organizujecie? Noclegi wiem, a kiedy jedziecie, kto i czym, czy wszyscy się już podobierali do samochodów?

pozdr :-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5078 przez Evelyn
Dziękuję :-) Byłaby jeszcze szansa na miejsce dla mojej koleżanki Dagmary?
Będę jutro w Nowej Hucie na Holi, więc możemy pogadać.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 1 miesiąc temu #5071 przez
Dobrze, tak zostalo, do teraz:) zapraszam. Tez mam taka nadzieje.
Jak bedzie blizej wyjazdu to sie umowimy co do miejsca i dokladnego czasu spotkania. Poprosze tez o odezwanie sie tych, co jada jak my w piatek, by jechac razem. Daniel

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5062 przez Evelyn
Czesc,
jesli jeszcze jakies miejsce Ci zostalo to dla siebie jedno chcialabym zarezerwowac jesli mozna oczywiscie.
Jeszcze sie nie znamy ale bedzie okazja podczas podrózy. B)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.573 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com