jesienna Orla pętla na weekend

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6783 przez Albin
Pogoda jak widać się udała :laugh:
W większości opisy się zgadzają a jak widać i kosmici się trafiali :woohoo: fota nr: 49
a na 81 widać że komuś pod czaszką zagotowało i z psem wyszedł w Tatry ...
i ogólnie zazdrość za widoki bo zamiast tam, siedziałem w Kraku :(

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6778 przez ruks
Coś mnie ta Orla chyba niezbyt lubi. Plan zakładał przejście Koziego Wierchu ale się nie udało, przede wszystkim z winy PKL :P Na przejazd w górę mimo niezbyt długiej kolejki (nieco poniżej początku schodów) czekałem 2,5h. Dalej było jednak super, pogoda słoneczna, dosyć ciepło, tylko uciążliwy i męczący był bardzo silny wiatr. Zółtego szlaku pomiędzy Gąsienicową a Kozią Przełęczą nie polecam - strasznie pogmatwany! Foto podsumowanie tutaj: picasaweb.google.com/1129967108372036715..._06SwinicaZPomocaPKL Jeśli poplątałem jakieś opisy dajcie znać ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #6692 przez ruks
admin napisał:

No to pracuj nad kondycją bo na Pościeli Jasińskiego będzie tylko odpoczynek :laugh:


To miło ze strony Jaśińskiego że pożycza wędrowcom pościel, zawsze to trochę klamotów mniej do noszenia ze sobą ;)

Jutro pogoda zapowiada się atrakcyjna więc wybieram się odzyskiwać kondycję, jakby ktoś był chętny dołączyć to piszcie. Plan chyba tak jak wyżej pisałem: kolejką w górę a później jak najdłużej Orlą na tyle ile czasu starczy i powrót przez Gąsienicową do Kuźnic
Ostatnia11 lata 6 miesiąc temu edycja: ruks od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #6691 przez Albin
No to pracuj nad kondycją bo na Pościeli Jasińskiego będzie tylko odpoczynek :laugh:

.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia11 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6689 przez ruks
admin napisał:

ruks,
widok z kolejki jest ciekawy :laugh: ale spacer przez Boczań do Gąsienicowej zdecydowanie przyjemniejszy :laugh:


Z pewnością ale ostatnio mało miałem czasu więc kondycja słabawa ;) a żółty i niebieski do Murowańca znany na pamięć ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6687 przez Albin
Raffee, owszem nie o najbliższy weekend chodzi a o kolejny 13-14.10 lub 20-21.10 jeżeli pogoda na to pozwoli bo priorytetem dla mnie będą zdjęcia do...(niebawem wyjawię)

ruks,
widok z kolejki jest ciekawy :laugh: ale spacer przez Boczań do Gąsienicowej zdecydowanie przyjemniejszy :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.549 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com