Zdobywca Szlaku Tajemniczych Podziemi – konkurs  z fantastycznymi nagrodami!

Zdobywca Szlaku Tajemniczych Podziemi – konkurs z fantastycznymi nagrodami!

 

Zdobywca Szlaku Tajemniczych Podziemi – konkurs z fantastycznymi nagrodami!

 

   Dolnośląska Organizacja Turystyczna zaprasza wszystkich chętnych poszukiwaczy przygód do udziału w konkursie „Zdobywca Szlaku Tajemniczych Podziemi”. To niepowtarzalna okazja, aby połączyć zwiedzanie z możliwością wygrania wyjątkowej nagrody – roweru elektrycznego. Konkurs trwa od 4.04.2022 do 31.10.2022.

 

Podziemia Dolnego Śląska - zwłaszcza po powrocie legendy o „złotym pociągu” - rozpalają wyobraźnię już nie tylko zdeklarowanych poszukiwaczy skarbów, lecz także każdego miłośnika historii i podróży. Położone w tym rejonie Polski, interesujące podziemne labirynty  twierdz i zamków, czy korytarze nieczynnych już kopalni, które w górzystych partiach  regionu drążono w zboczach w poszukiwaniu złóż, skrywają jeszcze niejedną tajemnicę i nierozwiązaną zagadkę. Między innymi dlatego wycieczka trasą Szlaku Tajemniczych Podziemi, która obejmuje jedne najciekawsze i najczęściej odwiedzane lokalizacje w województwie, to niesamowita podróż nie tylko w głąb dolnośląskiej ziemi, ale przede  wszystkim – poprzez lokalne i fascynujące historie, które czekają na odważnych odkrywców.

 

podziemia konkurs

 

Dolnośląski Szlak Tajemniczych Podziemi zrzesza obecnie dziesięć różnych atrakcji o kilku wspólnych cechach – wszystkie są ciemne, mroczne i arcyciekawe! Przy okazji ich zwiedzania można zdobywać pieczątki na specjalnej ulotce Szlaku Tajemniczych Podziemi. Zebranie wszystkich pieczątek upoważnia do odbioru Certyfikatu Zdobywcy Szlaku Tajemniczych Podziemi, a od 4.04.2022 roku także do udziału w konkursie organizowanym przez Dolnośląską Organizację Turystyczną.
Na zwycięzców tej akcji czekają: rower elektryczny EcoBike Basic Nexus Black oraz 2 vouchery do wykorzystania w sklepie Martes Sport o wartości 1000,00 złotych.

 

Co zrobić, aby zawalczyć o nagrodę?

Zebrać dziesięć pieczątek na jednej specjalnej ulotce*,
przygotować hasło reklamowe Szlaku Tajemniczych Podziemi,
wykonać zdjęcie jednej z dziesięciu atrakcji Szlaku Tajemniczych Podziemi i opatrzone danymi (imię i nazwisko) wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Zgłoszenia konkursowe (hasło reklamowe i ulotkę Szlaku Tajemniczych Podziemi) wraz z wypełnionym formularzem należy kierować do biura Organizatora na adres:

Dolnośląska Organizacja Turystyczna
ul. Świdnicka 44
50-027 Wrocław

 

*Do zbierania pieczątek służy ulotka Szlaku Tajemniczych Podziemi, która jest bezpłatna, a którą Uczestnik może pobrać ze strony szlakpodziemi.pl (zakładka Certyfikat Zdobywcy Szlaku / Konkurs) lub w punktach Informacji Turystycznej we Wrocławiu: na dworcu Wrocław Główny lub na wrocławskim lotnisku. Ulotka dostępna jest również we w biurze DOT przy ulicy Świdnickiej 44 we Wrocławiu bądź u każdego ze Współorganizatorów - pod warunkiem jej dostępności. 

 

 

Do udziału w konkursie zapraszają:

 

 


1. Geopark w Krobicy

 

 

 

http://szlakpodziemi.pl/wp-content/uploads/2017/04/f6-2.jpg

 

 
 
 
 
 
 
 

2. Podziemia Zamku Książ

 

 
Podziemia zamku Ksiaz kompleks RIESE 6
 
 
 
 
 
 
 

 

3. Stara Kopalnia w Wałbrzychu

 

 

 

Stara Kopalnia w Wałbrzychu 16

 

 
 
 
 
 
 
 
 

4. Sztolnie Walimskie

 

Sztolnie Walimskie Kompleks RIESE Dolny Slask 41 Fotor

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5. Podziemne Miasto Osówka

 

https://lh6.googleusercontent.com/-uEedeQ_c-AA/T-ISvFdnUgI/AAAAAAAANs0/i4PkjnDqgC8/s912/50-DSC_9490.JPG

 

 

 

 
 
 
 
 
 

6. Twierdza Srebrna Góra

 

 

KazamatyTwierdza Srebrna Gόra 12

 
 
 
 
 
 
 
 
 

7. Twierdza Kłodzko

 

 
Twierdza Kłodzko Podziemia Kazamaty oraz Chodniki Minerskie 16
 
 

 

 
 
 
 
 

8. Kłodzko – Podziemna Trasa

 

 

Podziemna Trasa Turystyczna w Kłodzku 14

 

 

 

 

 

 

 
 

9. Złoty Stok – Kopalnia Złota

 

 
Kopalnia Złota w Złotym Stoku 18

 

 
 
 
 
 
 
 

10. Kopalnia Uranu w Kletnie

 

 

Kopalnia Uranu Kletno Podziemna Trasa Turystyczna 7

 

 

 

 

 

 

 

 

NAJPIĘKNIEJSZE PODZIEMIA W POLSCE I EUROPIE
 
 

 NAJPIĘKNIEJSZE PODZIEMIA

 

 

 

\

 

 

 

Mapa informator - Podziemia Turystyczne w Polsce
 
 
Podziemia w Polsce okładka

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com