Południki szczęścia

Południki szczęścia

 
 Południki szczęścia
„Południki szczęścia” to nowa książka Elżbiety i Andrzeja Lisowskich. To niezwykła wyprawa do świata emocji, rytuałów, pragnień i spełnień. Smakowanie chwil od dżungli na Borneo po Broadway. To pochwała dla modelu podróżowania innego niż popularny all inclusive. To dotknięcie sacrum i profanum, któremu towarzyszy poważna refleksja na temat cywilizacji.
Elżbieta i Andrzej Lisowscy. Ona - badaczka mistycznego islamu i religii Iranu, on - dziennikarz wnikliwie oglądający i fotografujący świat. Są twórcami telewizyjnego „Światowca” i radiowego „Południka Cafe” oraz członkami The Explorers Club.
 
"Południki szczęścia" zostały wydane nakładem Wydawnictwa Epika
www.epika.pl
 
 
 
 
 

 
Premiera książki w Radio Kraków
 
Studio S3 w Radio Kraków wypełnione po brzegi.
Świetny wieczór w wykonaniu autorów, z prowadzeniem ich przyjaciela i także podróżnika Sławomira Mokrzyckiego z TVP Kraków.
Ten wieczór, podobnie jak książka, to nie nudna opowieść o wakacyjnym wyjeździe pod palmy, ale barwna kompilacja obrazów i emocji, małżeństwa uzależnionego od podróżowania.


foto: Albin Marciniak

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com