XVI Międzynarodowe Targi Turystyki

XVI Międzynarodowe Targi Turystyki

XVI Międzynarodowe Targi Turystyki,
Sprzętu Turystycznego,
Żeglarskiego i Sportowego

GLOB 26-28.03.2010

Międzynarodowe Targi Turystyczne GLOB od 15 lat są kompleksową prezentacją oferty turystycznej z całego świata. Prawie 300 wystawców z 13 krajów gościć będzie na terenach wystawienniczych w dniach 26-28 marca. Ubiegłoroczna edycja pokazała, jak ważną dziedziną jest turystyka w naszym regionie. Dotykamy jej we wszystkich aspektach, jesteśmy konsumentami, wykonawcami, gestorami bazy, twórcami atrakcji. Staraniem Międzynarodowych Targów Katowickich jest zorganizowanie nie tylko perfekcyjnego spotkania branżowego ale również WYDARZENIA dla mieszkańców naszej aglomeracji. Dlatego tez nasze wysiłki skupione są równolegle na ekspozycji targowej oraz na stworzeniu atrakcyjnego programu imprez towarzyszących, które będą dostępne dla każdego zwiedzającego.
Poniżej prezentujemy ofertę atrakcji tegorocznych targów. Cały program wydarzeń, znajdziecie Państwo w zakładce "Imprezy towarzyszące".

Tadeusz Chudecki, podróżnik, aktor znany między innymi z telewizyjnego serialu "M jak Miłość", jak się okazuje, posiada jeszcze jedną pasję - podróżowanie. W każdej, wolnej chwili Pan Tadeusz odwiedza Stary Kontynent w poszukiwaniu ciekawych miejsc. Był gościem wielu miejsc w Europie i uważa, że aby podróżować - niekoniecznie trzeba należeć do grona zamożnych ludzi.
Podczas spotkania z Państwem opowie o swoich wyprawach, podzieli się anegdotami, praktycznymi informacjami, zaprezentuje niesamowite fotografie.

Dodatkowe informacje

Ceny biletów wstępu: normalny 5 zł, ulgowy 3 zł, rodzinny 10 zł.

Cena katalogu targowego – zawierającego alfabetyczny spis wystawców GLOB 2010: 5zł.

Parkingi: osobowy 5 zł, dostawczy 10 zł, autobus 15 zł, motocykl 3 zł.

Godziny otwarcia: pt 10-17, sob 10-18, nd 10-16.

Ekspozycja: Pawilony nr 3 i 11, oraz tereny zewnętrzne MTK.

http://www.glob.mtk.katowice.pl/index.php

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com