Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

konkurs fotograficzny Tatry nagrody

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Garmin Vivoactive 4 - smartwatch dla osób aktywnych

 

Zegarki Garmin Vivoactive 4 wyglądają na stylowe smartwatche – są cienkie, lekkie, mają duży kolorowy wyświetlacz, ale to nie wszystko. To produkt wypełniony najnowocześniejszymi technologiami sportowymi, który dostarcza osobom aktywnym fizycznie mnóstwo przydatnych podczas ćwiczeń funkcji.

 

zegarek damski

 

Smartwatch na każdą okazję

Vivoactive mają niezwykle cienką obudowę. To zaledwie 8 mm grubości. Ekran jest z kolei duży i czytelny – to dotykowy wyświetlacz z dużą rozdzielczością, zapewniający doskonałą widoczność nawet w pełnym słońcu. Garmin dba bowiem o to, by w zegarkach wszystko było przejrzyste i widoczne w każdych warunkach pogodowych. Nie inaczej jest w tym przypadku. Prosty minimalistyczny design (występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej) i lekka konstrukcja, sprawiają, że można go nosić w każdej sytuacji. To świetny dodatek do casualowego stroju, który jednocześnie jest praktyczny. Sprawdzi się zarówno w pracy, w domu, podczas biegania, jazdy na rowerze czy w trakcie ćwiczeń na siłowni. Dzięki odpowiedniej klasie wodoszczelności i funkcji pomiaru interwałów, nadaje się też znakomicie na basen. Producent zadbał o osoby z małymi nadgarstkami i oprócz standardowej wielkości, urządzenie występuje również w mniejszej wersji oznaczonej literą S.

 

Technologia w służbie zdrowiu

Nawigacja w modelach Garmin Vivoactive 4 zadowoli wszystkich, którzy chcą w bardzo łatwy i intuicyjny sposób móc planować trasy oraz kontrolować przebytą drogę. GPS służy jednak nie tylko temu, by wskazywać drogę, zapisywać przebyte trasy, w celu ustalenia drogi powrotnej. To właśnie nawigacja GPS w dużej mierze monitoruje i ustala wyniki sportowe. Za resztę odpowiadać będzie pulsometr. Na podstawie zmieniającej się pozycji podczas biegu i pomiarów pulsu da się wyczytać szereg różnych informacji, dzięki czemu zegarek może obliczyć tempo, kondycję, ilość pozostałych jeszcze sił, ilość spalonych kalorii itd. Dodatkowo smartwatch zawiera mnóstwo aplikacji sportowych przeznaczonych do różnych dyscyplin. Osobne tryby monitorowania dyscyplin, takich jak, bieganie, jazdy na rowerze, ale również np. do gry w golfa, pływania, treningów siłowych. Niezależnie od tego jaką dyscyplinę uprawiamy, każdy trening jest rejestrowany i na podstawie dotychczasowych wyników tworzyć można później plany ćwiczeń na następne tygodnie. Aplikacja Garmin Connect jest kompatybilna zarówno z Androidem oraz z iOS. Pozwala na szczegółowe ustalanie indywidualnych treningów, by zawsze były dostosowane do obecnej formy fizycznej i zapewniały poprawę wyników.

 

Mnóstwo ułatwień

Garmin Vivoactive zapewnia też wygodę przy uprawianiu sportów. Na basenie lub siłowni pozostawia się zwykle telefon w szafce. Także podczas biegania jest on bardzo niepraktyczny. Teraz wszelkie powiadomienia można otrzymywać na smartwatcha. Wystarczy sparować oba urządzenia przy pomocy Garmin Connect i korzystać z zegarka jako łącznika ze smartfonem. Można w ten sposób odbierać maile, SMS-y, powiadomienia z portali społecznościowych. Wszystko to jest łatwe w obsłudze dzięki dużemu i wyraźnemu dotykowemu ekranowi, pełniącemu rolę tarczy zegarka. Dzięki urządzeniu można też słuchać muzyki z serwisów streamingowych, co jest ogromną zaletą, bo przy ulubionej playliście biega się znacznie przyjemniej. Jeżeli ktoś lubi informować znajomych o swoich wynikach na bieżąco, to także i taką funkcję oferuje mu Vivoactive. Jest to opcja LiveTrack polegająca na udostępnianiu aktywności w czasie rzeczywistym.

Garmin Vivoactive 4 to urządzenie kompletne, które zostało wyposażone we wszystkie podstawowe oraz bardziej zaawansowane funkcje sportowe. Świetnie spisze się u osoby poczatkującej, ale również zaawansowanej, która potrzebuje jedynie kontroli nad wynikami treningów. Amatorzy oraz osoby zaczynające uprawiać aktywność fizyczną w Vivoactive znajdą szereg funkcji, które zastąpią trenera. Do ciekawszych należą Animowane Treningi, czyli animacje, które pokazują jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia na siłowni lub w czasie fitnessu. Gotowe plany treningowe do różnych dyscyplin pozawalają na bezpieczny i optymalny start dla osób, które nie wiedzą jak zacząć ćwiczyć, aby przynosiło to efekty.

podziemia

podziemia

miasta

miasta

zamki i pałace

zamki i palace

skanseny

skanseny

parowozownie

parowozownie

muzea

muzea

miejsca wyjątkowe

miejsca wyjatkowe

forty i twierdze

forty i twierdze

zabytki sakralne

zabytki sakralne

Woda - szlaki kajakowe, spływy, wyprawy, rejsy

najpiekniejsze szlaki kajakowe w Polsce

 

spływy kajakowe

splywy kajakowe

polecane rejsy

polecane rejsy

imprezy

imprezy wodniakow2

Żaglowce

AKCJE EKOLOGICZNE - CZYSTE GÓRY CZYSTE SZLAKI

Czysta Polska czyste góry czyste szlaki

rajdy, zloty

rajdy i zloty

imprezy górskie

imprezy gorskie

daty i rocznice

testy sprzętu

książki

schroniska

schroniska gorskie

fotorelacje

fotorelacje

konkursy

konkursy

tanie linie

 

Kuchnie świata

 

 

 

 

mapy Tatr online

 mapy tatr

Małopolska Gościnna

SKANSENY I MUZEA PLENEROWE W MAŁOPOLSCE 3   Zamki i obiekty obronne w Małopolsce 2  PODZIEMIA W MAŁOPOLSCE 2
 
  
 
Wykaz schronisk górskich w Polsce

sprzęt outdoorowy - testy - porady - nowości - zapowiedzi

rower on tour

POLAND ON TOUR - VISIT POLAND

Visit Poland

Aleja Podróżników, Odkrywców i Zdobywców

Aleja Podróżników Odkrywców i Zdobywców

 

Aleja Podróżników Odkrywców i Zdobywców 2020

 

Underground in Europe

Underground in Europe to explore

 

Polecamy

Najpiekniejsze Miejsca w Tatrach baner
 

polecamy orla

zamki w Polsce okładka 

Obiekty UNESCO w Polsce

Polskie obiekty na Liście UNESCO
 
 

Szczyty Tatr Polskich alfabetycznie

 

szczyty pasm górskich w Polsce

 

niebezpieczne zwierzęta w Polsce
najbardziej niebezpieczne lotniska na świecie
najniebezpieczniejsze rośliny świata
najwyższe drzewa świata
najdłuższe mosty świata
najdziwniejsze budynki świata
 
 
FESTIWALE PODRÓŻNIKÓW
 
 
hosting zapewnia
 
facebook klub podróżników śródziemie

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.