Kamperowy zawrót głowy - na nowość w ofercie

Kamperowy zawrót głowy - na nowość w ofercie

 

   Jeśli jechać do Skandynawii, to najlepiej kamperem lub samochodem z przyczepą kempingową. Dlaczego? Bo w terminie 01.05 – 30.09.2021 Unity Line przygotowało świetną promocję dla właścicieli domów na kółkach!

 

Co zrobić, aby otrzymać 35% zniżki w samym szczycie sezonu wyjazdowego? Wystarczy zadzwonić: +48 91 88 02 909 lub napisać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a przy rezerwacji rejsu w obie strony, podać kod rabatowy: SC – i gotowe!
Na co dokładnie uzyskamy rabat? Promocja dotyczy transportu kampera (albo auta z przyczepą kampingową) promem Skania lub Polonia. Obejmuje też wszystkie osoby w pojeździe, a także miejsce w wygodnej kabinie.
Jeśli więc jesteś posiadaczem domu na kołkach lub znasz kogoś, kto dysponuje takim pojazdem, nie wahaj się ani chwili. Taka okazja może się już nie powtórzyć, a liczba miejsc jest ograniczona!
Szczegóły: www.unityline.pl

 

Unity Line

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com