Zlot potworów i innych upiorów w Los Angeles

Zlot potworów i innych upiorów w Los Angeles

 Międzynarodowe Targi Charakteryzacji i Efektów Specjalnych IMATS

 

 IMATS Los Angeles 1

 

   Jednym z powodów przyjazdu do Los Angeles i w ogóle Stanów jako takich, były Międzynarodowe Targi Charakteryzacji i Efektów Specjalnych IMATS. Gosia, moja narzeczona - jako zawodowiec (pracuje jako charakteryzator), bardzo chciała się tam wybrać.
Przyznam szczerze, że miałem obawy, czy nie będę się na nich nudził. W końcu mieliśmy tam spędzić pełne dwa dni. Ale okazało się, że fantastycznie się bawiłem.
 
Było pełno kapitalnych stworów, straszydeł i potworów, które bardzo chętnie pozowały mi do zdjęć. I razem ze mną również :) Można było posłuchać ekipy, która robiła charakteryzację w serialu Star Trek Picard, a było to jeszcze przed jego premierą. Były wykłady prowadzone przez najlepszych i najbardziej znanych w branży, zdobywców Oskarów i wielu innych nagród. Którzy potem sami chodzili po hali i jak ktoś chciał, to z każdym można było porozmawiać.
Była ekipa, która opowiadała jak robi się aktorom zęby na potrzeby filmów. Była charakteryzatorka z Oskarowego Jokera.
 
W innej części hali, było wystawionych też wiele odlewów i postaci z bardziej lub mnie znanych filmów.
 
I oczywiście był też raj dla Gosi, ze wszystkimi akcesoriami do charakteryzacji i profesjonalnymi kosmetykami. Ale tam ja starałem się nie zapuszczać ;)
 
Podsumowując, były to bardzo ciekawie spędzone dwa dni i chętnie w przyszłości wybrał bym się jeszcze raz na podobną imprezę. A teraz zapraszam, na to co najciekawsze, czyli małą foto relację.

 

IMATS Los Angeles 2

 

Kazimierz Pawłowski
https://www.pawlowski.cc/

 

IMATS Los Angeles 20

 

IMATS Los Angeles 3

 

IMATS Los Angeles 4

 

IMATS Los Angeles 5

 

IMATS Los Angeles 6

 

IMATS Los Angeles 7

 

IMATS Los Angeles 8

 

IMATS Los Angeles 9

 

IMATS Los Angeles 10

 

IMATS Los Angeles 11

 

IMATS Los Angeles 12

 

IMATS Los Angeles 13

 

IMATS Los Angeles 14

 

IMATS Los Angeles 15

 

IMATS Los Angeles 16

 

IMATS Los Angeles 17

 

IMATS Los Angeles 18

 

IMATS Los Angeles 19

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com