festiwal podróżniczy w Toruniu

 family travel festival 2018

III festiwal podróżniczy w Toruniu EXTREME TRAVEL FESTIVAL zaczyna się już w sobotę 24 listopada o g. 10:00 i potrwa do niedzieli 25.11 do g. 18:00. W salach Międzynarodowego Centrum Spotkań Młodzieży, przy ul. Łokietka 3 poznamy 28 podróżników i usłyszymy 16 niesamowitych opowieści z różnych zakątków świata. 

Poznamy dziewczynę podróżującą 2 lata autostopem przez Afrykę oraz parę podróżników, którzy dosłownie 3 tygodnie temu wrócili z rocznej wyprawy dookoła świata. Usłyszmy historie o białych kanibalach w Indonezji, którzy nadal pozostają niezwykle groźni oraz o zimowym zdobyciu łuku Karpat i wejściu toruńskiego przewodnika na Mont Blanc. Dowiemy się dlaczego Oman jest jedynym krajem na “O” i dlaczego 23-latek zakochał się w lasach deszczowych Ameryki Południowej. Poznamy Turcję, Birmę, Sajgon, Krym, Zambię, Tanzanię, Uzbekistan i odpowiedź na pytanie: Czy można przemierzyć kilkanaście tysięcy kilometrów samochodami z epoki komunizmu i to nie byle jakimi bo UAZami? A na koniec organizator, Wojciech Łopaciński opowie, jak wspólnie z Wojtkiem, 13-letnim synem zdobył Kilimanjaro i 6-tysięcznik w Boliwii i po co tam wchodził. 

24-25 listopada Toruń będzie stolicą polskich globtroterów a więcej szczegółów o prelegentach i cały program wykładów znajdziecie na:

http://lopacinskichswiat.pl/extreme-travel-festival,extreme-travel-festival-2018,o-festiwalu.html

festiwal 2

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com