Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
 
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/23737648_148023622502000_9128752269917995384_o.jpg?oh=ea248df7b55b1dd9d38e1d752ae02ed6&oe=5A908D52
 
https://lh3.googleusercontent.com/BTLBy_0S6FcMll2gt1wl5JecigV1jdQhXMeF2PGNdx9CF1KCSCv8HhEPDcnxJ7Al3BuKrUc8i_oFZ4y-T0rKXycdL14HN0fSitqdahm_v270cCAkhSjZSyRdPkKlp_eOrkjdEN4AYrHSUCl7-j9llZionVpxooHuQm6_NDClPO0HY2hQFXBwwDTyqB4po8poNDVsZqg2L4Ebim5aYznEbE3boEsw_zlXPH4FKa4yHq8uE7eAMHh0zdbkOo_p6IYPeuQD030XqXayY1ND9cquP0bLBJrqX0L0bXGS0-4lM1zZaPNZzK1vrF28bCZwB27gBU1PndCDTSUptAGUDVUlPqlEd1_YyniZ8H_y0DlnRzb4u2ar4jEVDnb7HBu1E9NWKL_SIYEH2gm4QPRE7Mg4iRvHUDGKcQh_eduVMRc5C-unxQDRcDKyVi8eWeBGNrdo-VpIVpdGn9aYKIEarUey-T1dlYhw5m6FjFgM5VHYlfnpCRg1sY0I_dzRB4rMKQ9e7pUhcHLfeHk76I8W9NqUAH7ZhuSDvAxIJR6zcjCc-CElSnZumP2xjspR_RbBAXuv1E2kS_2IBkehUgRHCkcwyy0l-Yh0L0ont-dQUNe36As=w1500-h55-no

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

15. KRAKOWSKI FESTIWAL GÓRSKI


https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22405390_1568405503202336_9012010385971203133_n.jpg?oh=a423b48688011831a31d1fadd47fca6a&oe=5A9E5622

Ramowy program 15. Krakowskiego Festiwalu Górskiego


1 XII (piątek)

15:15-21:00 – Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego
wstęp bezpłatny

BLOK I
Główna sala festiwalowa
bilety – 38 zł

16:00-18:10 – Międzynarodowy Konkurs Filmowy:

  • Dhaulagiri, ascent to the White Mountain, reż. Guillermo Glass, Christian Harbaruk– PREMIERA, 70 min
  • The Lappnor Project, reż. Tommy Vanska – PREMIERA, 31 min
  • Break on Through, reż. Peter Mortimer, Josh Lowell, Nick Rosen– PREMIERA, 20 min

18:15-19:15 – Pokaz filmowy:

  • Mama, reż. Wojtek Kozakiewicz – 45 min
    oraz spotkanie z reżyserem i główną bohaterką Kingą Ociepką-Grzegulską

19:30-20:05 – Międzynarodowy Konkurs Filmowy

  • Michi Wohlleben oraz pokaz filmu Stirb Langsam w reż. Jakob Schweighofer, Simon Platzer

20:15-21:30 – Ines Papert

21:40-22:45 – Międzynarodowy Konkurs Filmowy

  • Psycho Vertical, reż. Jen Rendall – PREMIERA, 65 min

————–

2 XII (sobota)

09:30-21:00 – Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego
wstęp bezpłatny

Blok I
Główna sala festiwalowa
wstęp bezpłatny

9:45-14:30 – Prelekcje – polscy wspinacze i alpiniści

BLOK II
Główna sala festiwalowa
bilety – 42 zł

14:45-15:45– Matt Helliker

15:55-17:30 – Międzynarodowy Konkurs Filmowy:

  • Magnetic Mountains, reż. Steve Wakeford – PREMIERA,  95 min

17:40-18:50 – Peter Habeler

19:00-20:10 – Międzynarodowy Konkurs Filmowy:

  • Above the Sea, reż. Peter Mortimer, Josh Lowell, Nick Rosen – PREMIERA, 20 min
  • Annapurna III – Unclimbed, reż. Jochen Schmoll, 12 min
  • The Last Honey Hunters, reż. Ben Knight, 36 min

20:15-21:40 – Ermanno Salvaterra

21:50-22:45 – Międzynarodowy Konkurs Filmowy:

  • Luca Schiera i Matteo De Zaiacomo oraz pokaz Coconut Connection, reż. Sean Villanueva O’Driscoll, 38 min

————–

3 XII (niedziela)

09:45-17:00 – Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego
wstęp bezpłatny

Blok I
Główna sala festiwalowa
bilety – 40 zł

10:00-10:55 – Prelekcjepolscy wspinacze i alpiniści

11:00-12:20 – Międzynarodowy Konkurs Filmowy:

  • Bonington – Mountaineer, reż. Brian Hall, Keith Partridge – PREMIERA, 80 min

12:25-13:30 – Davo Karničar

13:45-15:20 – Międzynarodowy Konkurs Filmowy:

  • Dirtbag – The Legend of Fred Beckey, reż. Dave O’Leske – PREMIERA, 95 min

15:25-16:30 – Marek Holeček

16:35-17:10 – K2 – ostatnie wieści o zimowej wyprawie PZA i spotkanie z ekipą

17:15 – Wręczenie Grand Prix KFG oraz prezentacja nagrodzonych filmów

———–

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian programu!

 

http://kfg.pl

 

http://www.klubpodroznikow.com/images/stories/relacje/kfg2010/8639DSC_3451.jpg
.
http://www.klubpodroznikow.com/images/stories/relacje/kfg2010/8648DSC_3538.jpg
.
http://www.klubpodroznikow.com/images/stories/relacje/kfg2010/8651DSC_3566.jpg

http://www.klubpodroznikow.com/images/stories/relacje/kfg2010/8655DSC_3533.jpg

http://www.klubpodroznikow.com/images/stories/relacje/kfg2010/8644DSC_3484.jpg

podziemia

podziemia

miasta

miasta

zamki i pałace

zamki i palace

skanseny

skanseny

parowozownie

parowozownie

muzea

muzea

miejsca wyjątkowe

miejsca wyjatkowe

forty i twierdze

forty i twierdze

zabytki sakralne

zabytki sakralne

spływy kajakowe

splywy kajakowe

polecane rejsy

polecane rejsy

imprezy

imprezy wodniakow2

Żaglowce

zlot zaglowcow

Góry

rajdy, zloty

rajdy i zloty

imprezy górskie

imprezy gorskie

szkolenia

szkolenia porady

testy sprzętu

testy sprzetu

przewodnicy

baza przewodnikow

schroniska

schroniska gorskie

fotorelacje

fotorelacje

wyprawy

wyprawy

serwisy pogodowe

komunikaty GOPR, TOPR

mapy Tatr online

 

Małopolska Gościnna

 
     
 
 

https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/20424276_119474982023531_6736354655461153297_o.jpg?oh=c9e17044d294eeb148e2bd4bd6cfa5ad&oe=5A324578

Aleja Podróżników, Odkrywców i Zdobywców

 
 

Polecamy

Odwiedza nas 731 gości oraz 0 użytkowników.