Skarpety z włókna bambusa

 
Skarpety z włókna bambusa

Skarpety z włókna bambusa są nowym typem materiałów tekstylnych przyjaznych dla środowiska. Świetne prawda. A jak jeszcze możemy uratować nie tylko środowisko ale i nasze otoczenie od inwazji przykrych zapachów po zdjęciu butów ? Bezcenne. Wiele osób po długich, górskich bądź miejskich wędrówkach boryka się z problemem emisji brzydkich zapachów. Rzecz jasna nie możemy zapomieć o powodzi jaką mamy w bucie. Borykając się z tymi problemami stworzono tę skarpetę aby wyjść im naprzeciw.
Chłód i wygoda – dzięki unikalnej strukturze włókien bambusa, tkanina może błyskawicznie odparowywać pot, nie klei się do skóry. Zapewnia chłód i wygodę w trakcie upałów.
Wprowadzenie dodatkowych stref ochronnych poprawia komfort podczas aktywności no i oczywiście pomyśleliśmy o dodatkowej amortyzacji.
Działa antyzapachowo – nie rozwijają się w niej grzyby i nie utrzymuje żadnych pleśni.W efekcie następuje całkowita eliminacja bakterii i mocne działanie antyzapachowe. Dzięki czemu w końcu odetchniecie pełną piersią. My już przetestowaliśmy na sobie.
 


Skarpety do pieszych wędrówek dedykowana najbardziej wymagającym. Zastosowane włókna bambusowe mają właściwości antybakteryjne i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Uniwersalna skarpeta wykonana z włókien bambusa o zwiększonej wytrzymałości.

Sprawdzone na trekingu na Babiej Górze. Po całodziennym marszu w wysokich górskich butach, skarpety w zupełności pozostały suche. Nie przesunęły i nie podwinęły się na stopie. Brak jakiegokolwiek zapachu.

 
Więcej o skarpetach i tylko o skarpetach, na stronie Polskiego producenta przebojem zdobywajacego rynek europejski.
http://www.sklep.nordhorn.com.pl/

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com