Plecak trekkingowy Thule AllTrail X 35L

Plecak trekkingowy

Thule AllTrail X 35L

Wszechstronny plecak na różne okazje, który zniesie różne warunki atmosferyczne i aktywny tryb życia. 

 

   Każdy kto podróżuje, szuka odpowiedniego i wygodnego sposobu na spakowanie w podróż swoich najpotrzebniejszych rzeczy. Jeżeli jest to podróż wypoczynkowa a celem jest hotel, wówczas najczęściej wybieramy walizką na kółkach. Jeżeli jednak nasze podróże to częste przemieszczanie się, wówczas najwygodniejszą opcją jest plecak. Tutaj jednak najczęściej stajemy przed dylematem, jaki plecak wybrać. Chodzi nie tylko o pojemność ale i o jego funkcjonalność, która znacznie się różni pomiędzy plecakiem na rower, na piesze jednodniowe wędrówki zwiedzając okolice, inaczej podejdziemy do tematu przy wyborze plecaka w góry. Pojemności, przeznaczenia, funkcjonalności, wytrzymałości, wagi i innych elementów na jakie zwracamy uwagę jest ogromna ilość. Ba, należy także zwracać uwagę na system nośny, różniący się pomiędzy modelami damskimi i męskimi.

Model jaki miałem okazję używać w wielu środowiskach, wydaje się być takim złotym środkiem. Pojemność w sam raz na jedno-dwudniowe wypady. Ergonomia przemyślana i dopracowana tak, by ułatwić życie w podróży jego użytkownika. Jako że plecak odbył podróż pociągiem, towarzyszył w zwiedzaniu miasta, wielokrotnie lądował na suchym i mokrym piasku na plaży, wielokrotnie lądował na skałach w górach, poczuł mokre trawy a nawet deszcze i mżawki, jedyne co dało sięzauważyć po dwóch miesiącach ciągłej eksploatacji to przybrudzenia.

Jako że nigdzie nie ruszam się bez aparatu, także i tutaj plecak spisał się świetnie. Dostęp do wewnętrznych komór czy też dodatkowe mniejsze kieszenie, ułatwiał używanie sprzętu a system mocowań pozwolił mi na swobodne korzystanie ze statywu.

 

Plecak trekkingowy Thule 2

 

 

Chodząc w terenie staram się przejść jak najwięcej by i zobaczyć oraz sfotografować jak najwięcej. To przekłada się oczywiście na wysiłek i pocenie. Przez to wiele plecaków odpada przy moim wyborze. System wentylacji na plecach musi być jak najlepszy, a w tym modelu rozwiązanie jest bardzo zadowalające. Przy okazji świetnie rozwiązane jest regulowanie i dopasowanie wysokości pasów ramiennych względem pasa biodrowego, a przy odpowiednim dopasowaniu, nawet przeładowany plecak nie wrzyna się w ramiona.

Sumując wszystkie zalety tego plecaka, uważam że jest to plecak nie tylko wygodny w użytkowaniu ale jest to model pancerny.

 

Plecak trekkingowy Thule 14

 

 

Właściwości

  • Wykonane w 50% z odzyskanego w recyklingu woskowanego brezentu poliestrowego, który jest 5 razy mocniejszy i 3 raz bardziej wodoodporny niż tradycyjne woskowany brezent bawełniany
  • 10 cm regulacji w obrębie tułowia umożliwia idealne dopasowanie
  • Uniwersalna kieszeń na napoje jest wykonana z przewiewnej siatki i może być używana jako kieszeń na MackBooka o wielkości do 15"
  • Przednia kieszonka, dostępna z wnętrza torby i z zewnątrz, zapewnia szybki dostęp do najczęściej używanych rzeczy
  • Trzymaj telefon lub przekąski w zasięgu ręki, w wygodnych kieszonkach na pasku biodrowym
  • Dzięki oddychającym panelom tylnym nie przegrzewasz się na żadnych wyprawach
  • Przechowuj dodatkowe rzeczy w przedniej i górnej kieszeni zamykanej na zamek błyskawiczny
  • Boczne pasy kompresyjne i uchwyty pozwalają mocować osprzęt do zewnętrznej strony plecaka
  • Do pętli mocującej można łatwo przyczepić kijki trekkingowe lub czekan
  • Doskonale widoczny, odłączany pokrowiec przeciwdeszczowy chroni sprzęt nawet w czasie silnych burz

Materiał - 50% włókno z odzyskanego woskowanego poliestru 600D / 50% poliester 600D z certyfikatem Bluesign

Wymiary - 32 x 30 x 61 cm

Waga - 1.4 kg

 

Albin Marciniak 1

 

 

Ceny plecaków THULE

 

 

Plecak trekkingowy Thule 15

wnętrze plecaka

 

Plecak trekkingowy Thule 16

Regulacja wysokości systemu nośnego (dopasowanie do wzrostu)

 

Plecak trekkingowy Thule 1

Wedrówka dwudniowa w Pieninach

 

Plecak trekkingowy Thule 3

 

Plecak trekkingowy Thule 6

Wędrówka dwudniowa w Tatrach

 

Albin Marciniak

Felietony w RMF Classic

 

 

 

Bring your life

Firma Thule zostala założona w Szwecji w 1942r. Od samego początku naszym celem było przybliżenie ludzi do świata i rozwijanie pasji. Jesteśmy międzynarodową grupą ludzi zjednoczonych w celu pomagania aktywnym rodzinom i entuzjastom outdooru.

https://www.thule.com/pl-pl

#THULE

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com