Nieograniczony dostęp do internetu na całym świecie dzięki karcie e-sim

Nieograniczony dostęp do internetu na całym świecie dzięki karcie e-sim

   Airalo to pierwszy na świecie sklep z kartami eSIM, który rozwiązuje problem wysokich rachunków za roaming poprzez udostępnienie klientom ponad 200 kart eSIM (cyfrowych kart SIM) z całego świata w przystępnych cenach. 

 

 

Nieograniczony dostęp do internetu na całym świecie dzięki karcie e-sim.

Zachowaj kontakt ze światem w przystępnych cenach, dokądkolwiek się udasz

Wyjątkowo przydatna aplikacja dla podróżujących!

 

Zasięg globalny

 

Natychmiastowy dostęp do sieci

Zakup karty eSIM z dowolnego miejsca na świecie

 


Co to jest karta eSIM?

Na początek: co to jest karta eSIM? eSIM to „embedded” (wbudowana) karta SIM — reprogramowalny układ elektroniczny, wbudowany w urządzenie podczas jego produkcji. Karta eSIM działa w 100% cyfrowo i nie trzeba jej wymieniać, aby aktywować plan komórkowy. Zamiast tego, można zainstalować profil eSIM i w ciągu kilku minut połączyć się z siecią operatora. To aż takie proste!
Jaka jest różnica między kartami eSIM a fizycznymi kartami SIM?

O eSIM można myśleć jak o cyfrowej karcie SIM. Służy ona temu samemu celowi, co fizyczna karta SIM — obie identyfikują użytkownika jako abonenta sieci komórkowej i łączą go z siecią operatora — ale działa w 100% cyfrowo. 

 


Karty eSIM niezwykle upraszczają łączność komórkową. Możesz kupić, zainstalować i zarządzać maksymalnie ośmioma profilami eSIM bezpośrednio z urządzenia iPhone. Nie trzeba odwiedzać sklepu z telefonami komórkowymi, czekać aż operator wyśle nową kartę SIM ani zamieniać fizycznych kart SIM w celu uzyskania usługi. 


Karty eSIM z ponad 200 krajów i regionów z całego świata

 

 

Airalo jest zdecydowanie najprostszą, najprzydatniejszą i najbardziej opłacalną opcją w przypadku podróży zagranicznych. Koniec z poszukiwaniem lokalnych kart SIM i zmianami numerów gdy jesteś zagranicą. Polecamy instalację karty eSIM, zanim wyruszysz w podróż, aby uzyskać dostęp do danych od razu po wylądowaniu! 

 

 

Czy masz ochotę wypróbować karty eSIM i zmienić sposób, w jaki łączysz się ze światem? Pobierz aplikację Airalo, aby kupować, doładowywać karty eSIM i zarządzać nimi zawsze i wszędzie! 

 

 

Jak działa Airalo? 

Pobierz aplikację 

Wybierz cel podróży i pakiet 

Zainstaluj kartę eSIM 

Aktywuj kartę eSIM

 

karty eSIM pobrało już ponad 7,000,000 ludzi na całym świecie

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com