Odpocznij w 2023 roku - odwiedź Strefę Relaksu w Bacówka Radawa & SPA!

Odpocznij w 2023 roku - odwiedź Strefę Relaksu w Bacówka Radawa & SPA!

Odpocznij w 2023 roku - odwiedź Strefę Relaksu w Bacówka Radawa & SPA!

 

  Tworząc kalendarz na najbliższe miesiące warto wygospodarować nieco wolnego czasu na relaks, odpoczynek i upragniony urlop. Dlatego też, w ramach inspiracji, przedstawiamy miejsce, w którym spokój przenika się z relaksem i zabiegami, rozpieszczającymi zmysły! Oto Hotel Bacówka Radawa & SPA! 

 

Dlaczego warto odpoczywać?

Ogrom obowiązków – zawodowych i domowych – to nierzadko źródło stresu, który potrafi znacząco obciążyć Twój organizm. Życie w pędzie i „pod zegarek” może nieść szereg negatywnych konsekwencji – m.in. osłabiając odporność, wpływając negatywnie na samopoczucie, powodując bezsenność i ogrom dolegliwości ze strony niemalże każdego układu. Nasz organizm ma ograniczone możliwości i zasoby – tj. nieustannie potrzebuje paliwa do działania i pokonywania codziennych wyzwań. Tym paliwem jest również odpoczynek i relaks, który regeneruje mięśnie, wspiera układ poznawczy, reguluje hormony i dostarcza energii, którą spożytkować można w kolejnym dniu.

Jeśli dotychczas każdy rok przepełniony był nowymi obowiązkami, szalonymi planami i upychaniem terminów w kalendarzu – pora na złapanie oddechu. Niech 2023 rok będzie spokojniejszy, nastawiony na dbanie o swoje ciało i umysł. Zaplanuj upragniony i potrzebny urlop.

 

foto bacowkaradawa.pl

 

O Hotelu Bacówka Radawa & SPA

Hotel Bacówka Radawa & SPA położony jest w województwie podkarpackim, w otoczeniu lasów i spokoju natury. Oprócz nowoczesnych apartamentów i przytulnych domków znajdziesz Strefę Relaksu, która oferuje zabiegi zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nic więc dziwnego, że obiekt ten tak chętnie wybierany jest przez zarówno zakochane pary, jak i całe rodziny, które pragną odpocząć od zgiełku miasta.

Hotel, oprócz profesjonalnego SPA z basenem, oferuje również szereg animacji i dodatkowych atrakcji dla najmłodszych (np. zagrodę ze zwierzętami, lodowisko, Salę Klocków oraz  basen, salę zabaw i salę kinową). Tak duży przekrój oferty zapewni efektywny odpoczynek - zarówno tym, którzy potrzebują odrobiny lenistwa, jak i miłośnikom aktywności.

 

Zabiegi SPA w hotelu Bacówka Radawa & SPA

Na terenie obiektu znajduje się Strefa Relaksu – idealne miejsce do regeneracji i odcięcia się od problemów dnia codziennego. Jej powstanie miało jeden cel: koić nerwy, wyciszyć i zadbać o zmęczone ciało. SPA znajduje się w oddzielnym budynku, nieco na uboczu, gwarantując w ten sposób jeszcze większy komfort i intymność.

Hotel SPA oferuje m.in. maseczki, zabiegi liftingujące, refleksoterapię, peeling całego ciała, a także masaż klasyczny, tajski, lomi lomi, sportowy, wyszczuplający. Dodatkowo oferta wzbogacona jest o pakiety Kids Spa, które bazują na masażu żurawiną lub czekoladą.

Oprócz powyższych w ofercie wellness znajduje się m.in.:

  • gabinety masażu
  • sauna fińska
  • zewnętrzna sauna beczka
  • grota solna
  • jacuzzi zewnętrzne
  • basen kryty
  • strefa wypoczynkowa
  • balia z gorącą wodą.

Z wszystkich tych zabiegów skorzystać mogą także Twoi najbliżsi. Wręczając im voucher prezentowy do SPA (np. z okazji Dnia Kobiet) podarujesz swojej Mamie, drugiej połówce lub przyjaciółce długo wyczekiwany urlop i kojącą ciszę, w której aż chce się odpoczywać!

Ze Strefy korzystać mogą nie tylko goście hotelowi. Jeśli więc marzy Ci się Day SPA - skorzystaj z 2-godzinnego karnetu, który pozwoli Ci korzystać z dostępnych obiektów i zabiegów - i to bez konieczności rezerwacji noclegu!

Zaznaj spokoju i relaksu – już teraz zaznacz nowy punkt na mapie i odwiedź Hotel Bacówka Radawa & SPA!

 

 

#reklama

.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com