nowy oddział Klubu w Łodzi

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6704 przez zkarola
Stało się... oddział Śródziemia w Łodzi został oficjalnie otwarty! :) Spotkanie bardzo sympatyczne i udane, nowe znajomości, ludzie otwarci i pełni zapału. Miejsce slajdowisk niezwykle klimatyczne i w turystycznym stylu. Myślę że spotkania będą przyciągać wielu pasjonatów podróży i innych chcących się zainspirować. Powodzenia!

Keja Pub przed przybyciem gości, potem było już tłumnie i ani kawałka podłogi nie było widać;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #6702 przez
No proszę, proszę! Trzeba było otworzyć Śródziemie w Łodzi, by koleżanka klakierka napisała się na forum. Nie mógł Mahomet do Góry - Góra przyszła do Mahometa ;-)
Myślę, że nic straconego jeszcze. To dopiero planowany początek, a musi być jeszcze fajniej.
Miło, że masz chęci i siły, by razem wspólnie robić coś, jak to ładnie ujął Marcin - coś zaj..... . Koniecznie napisz do Niego; jesteśmy na takim etapie, mimo, że to dopiero początek, że działania są już nie w sferze planów, a konkretnych zadań. Twoja współpraca, jak i każdego jest bez-cen-na :)
Najbliższe robocze spotkanie odbędzie się we wtorek 08. 10 o godz. 20.00 w Kei, przy Kopernika 46 (róg Kopernika i Łąkowej).
Zapraszamy.
Ja mam plan "zwerbować" takiego miłego, starszego pana. Dosłownie na minutę 'przed' wparował do Keji akurat w momencie, gdy ja na chwilkę wychodziłem. Wpadliśmy na siebie. W drzwiach. Pan z werwą w oczach pyta mnie: "ZDĄŻYŁEM?!" Na co ja pytam: "na koncert, czy Slajdowisko?"
- OCZYWIŚCIE, że na slajdowisko! Słyszałem waszą audycję w radio.
Oj, jak miło :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #6701 przez
Cześć

Otwarcie klubu mega zaj...Takich tłumów to nawet ja się nie spodziewałem. Piękny pokaz slajdów, super koncert czego chcieć więcej.
Teraz zabieramy się do roboty i rozkręcamy łódzkie Śródziemie.

Klakierka napisz mi wiadomość na maila to napisze ci szczegóły spotkania organizacyjnego i jeśli jesteś chętna do pomocy to bardzo nas to cieszy:

marcin.greda84@gmail.com

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6700 przez klakierka
Cześć !
Widzę, że ominęła mnie nie zła imprezka.
Ciesze się, że w Łodzi otwiera się taka inicjatywa,bo niedawno szukałam podobnego miejsca.
Jeśli byście potrzebowali pomocy w organizacji albo w czymkolwiek to chętnie pomogę, ostatnio mam za dużo wolnego czasu i energii...

Pozdrawiam
Zuza

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #6699 przez
Już nie bądź taki skromny. Dzięki Tobie to miasto (w którym od lat mam rodzinę) jak nigdy ujawniło przed nami swe niesamowite i jeszcze nie do końca odkryte tajemnice.

A teraz część oficjalna:

Uroczysta inauguracja oddziału Klubu Podróżników "Śródziemie" w Łodzi właśnie się dokonała!


Zainteresowanie nieco przerosło nasze oczekiwania. Już po godzinie 19:00 (na godzinę przed rozpoczęciem spotkania) zaczęły się problemy z wolnymi miejscami na widowni.


Doliną Gangesu podążało z naszymi Podróżnikami wielu widzów.


Po slajdowisku i konkursach - w których nagrodami były książki Elżbiety Dzikowskiej - przyszedł czas na rozmowy, które jak zwykle zakończyły się dość późno.


Magiczny wieczór okrasił występ grupy Pod Dudą, która podtrzymała turystyczny klimat spotkania, a na koniec zaczarowała wszystkich krainą łagodności.


W pozytywnych nastrojach, z nowymi znajomościami i pomysłami, pożegnaliśmy się "do następnego razu" (na pewno nie wcześniej)...
Ostatnia11 lata 6 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #6698 przez
Dziękuję, ach dziękują za awans do roli Przewodnika przez duże "P". :) Nie ukrywam, że chciałbym, by Łódź została zrozumiana, i pokochana przez ludzi tak, jak ja Ją widzę. Przez Łodzian koniecznie. Tym bardziej pochwałka Łodzi pochodząca z organu opiniotwórczego tak ważnego dla polskiej (i nie tylko) turystyki jak Śródziemie:)

I dalej - zastanówcie się, popatrzcie w zdjęcia - z przyczyn oczywistych tubylczości mojej - ja do nich przygotuję tekst; będzie kolejny artykuł do wspaniałej kolekcji.

I na koniec dzisiejszego dnia - odpoczywajcie, ciążki dzień dzisiaj był - zakończony sukcesem. Czyli zgodnie z planem :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.563 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com