poza rynkiem panowała atmosfera pikniku

Więcej
14 lata 2 tygodni temu #851 przez Kominiarz
Oczywiście, tylko zastanawia mnie skąd tyle agresji w wypowiedziach? I po co?
Rozmawiać też trzeba umieć. :laugh:
Na tym kończę temat i życzę żeby Pan szanowny znalazł mądrych forumowiczów z którymi będzie mógł porozmawiać :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 2 tygodni temu #850 przez
julia123 napisał:

Luna widzisz? I tak poszło na Ciebie! ;)
Nie dość że szanowny przedmówca nawet nie wie do kogo kieruje swoje przemówienia to nie czyta dokładnie.


Raczej radzę zacząć szanownej pani moderator zacząć czytać dokładniej. Może postawiłem o jeden przecinek za dużo. Czy tak jest bardziej zrozumiałe:


Luna, szanowna pani moderator jest tak ....

Zwrócilem się do Luny jako osoby, która jako nieliczna na tym forum potrafi napisać coś mądrego. I nie pisałem o Wawelu, ale miejscu równie ważnym dla Polaków.:

" jedzac w Wielki Piatek kielbase w miejscu rownie waznym dla Polakow jak Wawel,"

Czy teraz już jest jasne?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu #849 przez Kominiarz
Luna widzisz? I tak poszło na Ciebie! ;)
Nie dość że szanowny przedmówca nawet nie wie do kogo kieruje swoje przemówienia to nie czyta dokładnie. Otóż informuję że to ja jadłam kiełbasę w Wielki Piątek i to nie na Wawelu tylko na Rynku Krakowskim. I co ciekawe - czuję się patriotką! Mam także nadzieje że się w Klubie spotkamy - bo w końcu każdy ma prawo do własnych poglądów i własnego odbioru świata - a przecież można o tym grzecznie i spokojnie podyskutować.
Luna a może jednak wczoraj jadłaś kiełbasę na Rynku co? przyznaj się!!! :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 2 tygodni temu #848 przez
Luna, szanowna pani moderator, jest tak wyzwolona kobieta, ze nie ma dla niej zadnych swietosci, moze obrazac kilkanascie milionow katolikow w tym kraju, jedzac w Wielki Piatek kielbase w miejscu rownie waznym dla Polakow jak Wawel, a potem sie tym chwalac w Internecie, natomiast wszystkich tych, ktorzy chcieli pozegnac glowe naszego panstwa (jaka ona by nie byla, byl to w koncu prezydent wybrany w demokratycznych wyborach) nazywa nienormalnymi. Gratuluję poczucia patriotyzmu, po lekturze tego forum dochodze do wniosku, ze caly ten klub podroznikow to banda ignorantow i antypatriotow. Mialem sie wybrac kiedys w poniedzialek na prelekcje, ale teraz uznalem, ze nie warto.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu - 14 lata 2 tygodni temu #846 przez luna
Julia, bo jestem skłonna się obrazić ;)
Jestem absolutnie normalna i byłam na uroczystościach. Nie uległam zbiorowemu szaleństwu. Byłam, bo nie ulegam modzie na ignorancje, kpinę i populizm.
A dla przeciwników - ten pochówek to symbol. I tak to należy rozumieć. Historia to z definicji przeszłość, więc i tak nasze wnuki będą na to inaczej patrzeć, tak jak my wychwalamy kontrowersyjnych sprzed wieków władców.
A poza tym wolę widzieć na własne oczy i mieć rzeczywistą wersję wydarzeń niż dawać się oszukiwać przez wszelakie media. To była naprawdę najciekawsza lekcja historii.
Ostatnia14 lata 2 tygodni temu edycja: luna od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu #844 przez Kominiarz
Te zdjęcia pokazują, że jest w tym mieście jeszcze paru normalnych mieszkańców lub turystów, którzy nie ulegli zbiorowej gorączce pożegnania BARDZO kontrowersyjnego polityka który został pochowany w BARDZO kontrowersyjnym miejscu (na które, co podtrzymuję, absolutnie nie zasłużył).

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.559 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com