poza rynkiem panowała atmosfera pikniku

Więcej
14 lata 1 tydzień temu - 14 lata 1 tydzień temu #881 przez luna
julia123 napisał:
a jak sobie zobaczysz mój ostatni wpis - właśnie o tym pisałam - rozmawiać trzeba umieć! Poza tym jak do tej pory to wszyscy rozmawiamy bardzo kulturalnie nie sądzisz? :laugh:

Ależ sądzę pani moderator :).
Ta uwaga była na temat wszelakich forumowych dyskusji na wszelakich forach, bo spotkałam się z gorszą agresją niż tu.
Ostatnia14 lata 1 tydzień temu edycja: luna od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 tydzień temu #869 przez Kominiarz
Np. my z Julią się zupełnie nie zgadzamy politycznie, a i tak lubimy:)

potwierdzam!!!! :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 tydzień temu #868 przez Kominiarz
luna napisał:

Po raz do Julii - jadłam na Rynku w niedzielę, i owszem, ale powodem była fizjologia, a nie ideologia. I kiełbasa to też nie była. Więc nie ta bajka ;).


Moja droga, moje jedzenie kiełbasy na Rynku to przejaw takiej a nie innej chęci spędzenia wolnego czasu - a nie żadna ideologia. :laugh:

Po trzy - tak sobie myślę (chyba nie jestem w tej czynności osamotniona ?:)), że takie forumowe dyskusje to jeszcze muszą się wiele nauczyć. Trochę dorzućmy kultury, trochę jasnych argumentów, trochę poczucia humoru i będzie nam się ładniej żyło.


a jak sobie zobaczysz mój ostatni wpis - właśnie o tym pisałam - rozmawiać trzeba umieć! Poza tym jak do tej pory to wszyscy rozmawiamy bardzo kulturalnie nie sądzisz? :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 1 tydzień temu #867 przez
Myślę iż w Klubie jest miejsce na wszystkie poglądy i dla wszystkich.

Np. my z Julią się zupełnie nie zgadzamy politycznie, a i tak lubimy:)

Poza tym do Śródziemia przychodzi się nie na polityczne dyskusje, a pooglądać ciekawe relacje z niesamowitych zakątków świata i spotkać ze znajomymi :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 tydzień temu #865 przez luna
Po raz do Julii - jadłam na Rynku w niedzielę, i owszem, ale powodem była fizjologia, a nie ideologia. I kiełbasa to też nie była. Więc nie ta bajka ;).

Po dwa do KIM - już mnie poinformowano, że ktoś na mnie napadł z bronią w ręku tutaj... A tu jednak niespodzianka. No cóż. Dziękuję za miłe słowa.

Po trzy - tak sobie myślę (chyba nie jestem w tej czynności osamotniona ?:)), że takie forumowe dyskusje to jeszcze muszą się wiele nauczyć. Trochę dorzućmy kultury, trochę jasnych argumentów, trochę poczucia humoru i będzie nam się ładniej żyło.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 1 tydzień temu #854 przez
Zgadzam się w 100% z KIM, w Sródziemiu poradzimy sobie bez niego. Podobnie jak np radzimy sobie świetnie bez KiM -ir Sena oraz KiM-dżon-ila. Natomiast nie wzgardzilibyśmy towarzystwem Kim Bassinger lub Kim Wilde chodzie panie Kim mają już lata swojej świetności za sobą.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.542 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com