poza rynkiem panowała atmosfera pikniku

  • Gość
  • Gość
14 lata 2 tygodni temu #839 przez
Równie idylliczna atmosfera panowała na Jurze: w Janowie odbyły się zawody RC trialowe (niezły czad, szkoda że mam problemy z wstawianiem zdjęć), wszędzie pełno motocyklistów i wspinaczy.
W Ogrodzieńcu zaś wykonywałem coraz śmielsze loty w ramach przygotowań do K.A.P.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu #836 przez Marciniak
Ja słyszałem, że na rynku też niezły festyn był. Okrzyki radości na widok Jarosława K. itp. Ale nie byłem więc jak dokładni to wyglądało pojęcia nie mam.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu - 14 lata 2 tygodni temu #835 przez Albin
Na rynku uroczystości pogrzebowe ale wszędzie poza rynkiem i Wawelem można było odnieść wrażenie atmosfery rodzinnego wiosennego pikniku . Jak wyglądała uroczystość na ryku i na Wawelu pokazywały wszystkie stacje TV (poza TV PULS) a jak było poza widać poniżej a
więcej zdjęć jest w galerii :
picasaweb.google.pl/klubpodroznikow/Niedziela#






















.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia14 lata 2 tygodni temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.516 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com