Noclegownia Podróżników

Polecam fajne miejsca na wakacje

  • Gość
  • Gość
2 lata 9 miesiąc temu #15408 przez
Replied by on topic Polecam fajne miejsca na wakacje
Ja polecam ze swojej strony Kraków i okolice :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu - 2 lata 10 miesiąc temu #15392 przez SonialleeU
Biorąc przykład od turystyczny ninja to podpowiem, że śniardwy jest zajebistym jeziorkiem na takie wyprawy (przy okazji największym w Polsce) - ale przez to potrafi być tam nieco drogo. Z drugiej strony, ma się wszystkie zabawy około-jezierne załatwione :) Od siebie mogę poradzić jeszcze Nyse i okolice, jezioro Nyskie jest bardzo ładne, ale jest tam też kilka innych, większych jezior i znajdziecie tam wszystko, czego szukacie: łódki, domki nad jeziorem, plaże itp. Praktycznie co roku tam jestem i zawsze jest super. Kempingi z tego co kojarzę też tam są, ale nigdy nie korzystałem, to trzeba samemu sprawdzić!
Ostatnia2 lata 10 miesiąc temu edycja: SonialleeU od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #15174 przez Liske
Bardzo fajną bazą wypadową jest Ośrodek Ryterski który jest w doskonałej małopolskiej miejscowości. Dookoła szlaki, zieleń - świetne miejsce na naładowanie baterii.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #15122 przez Albin
www.germany.travel

Przy okazji oferta dla osób z niepełnosprawnością:
Link do bazy ofert turystycznych bez barier: www.germany.travel/en/ms/barrier-free-tr...avel-in-germany.html

Serwis informacyjny o turystyce bez barier: www.germany.travel/pl/podroze-bez-barier...ier-free-travel.html

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #15121 przez rafon
A czy ktoś z Was poleci mi jakiś kemping w Niemczech? Najlepiej blisko od jeziora bodeńskiego. Wpisuje w google " kempingi niemcy " i niestety nie ma nic wartego uwagi, wszystko ma słabe oceny :/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #15064 przez Albin
Ela i Marta. prymitywna reklama tutaj nie przechodzi.... konkrety, porady, namiary itp a nie linki reklamowe. sorki.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.628 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com