Noclegownia Podróżników

Polecam fajne miejsca na wakacje

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #9659 przez sunshines
Ja polecam Tatry i Zakopane. Koniecznie zobaczcie Morskie Oko, Gubałówkę i Dolinę Pieciu Stawów, uroklowe miejsca na długo pozostające w pamieci. Jęsli nocleg w Zakopanem to polecam sprawdzona przez nas i naszych znajomych wielokrotnie Góralską Chatę z cudownymi widokami na Tatry. Pokoje czyściutkie i przytulne, śniadania pyszne i urozmaicone. Właściciele bardzo mili i życzliwi. Opis oraz zdjęcia zgodne z rzeczywistością. Polecamy wszystkim, którzy cenią ciszę, piękne widoki oraz rodzinną atmosferę.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #8788 przez zkarola
...tylko chyba zapomniałaś podać nazwę? A sztuczne linkowanie to reklama a nie polecanie sprawdzonych obiektów przez klubowiczów.
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #8785 przez lola91
Znalazłam świetny hotel w Warszawie. Można wypocząć i dobrze zjeść. Znajduje się blisko centrum dzięki czemu można pozwiedzać Naszą stolicę. Ceny są atrakcyjne a pokoje eleganckie i wygodne
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #8465 przez miloszek
Ja od zawsze byłem miłośnikiem gór ;) W wakacje lubię uciec od zgiełku wielkiego miasta i wybrać się do jakiegoś pięknego miejsca - idealnego na miejsce wypadowe na wędrówki po okolicznych przyrodniczych cudach.
Z fajniejszych górskich miejscowości mogę polecić Karpacz: Można tam wynająć noclegi w całkiem niezłych cenach a Karkonosze są przepiękne !
Kto nie widział cudownych górskich wodospadów, szczytów obrośniętych niekończącymi się lasami niech żałuje ;)
Ostatnia8 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #3716 przez siuper
Jeżeli mowa o jeziorze to ja polecam oczywiście Mazury. W tym roku pierwszy raz je odwiedziłam i żałuję ze dopiero teraz. Okolice Niegocina bardzo ładne. Jeziorko i plaża czyste, dzieciaczki miały frajdę. Nocleg w Wilkasach, poza tym w okolicy Giżycko i to jest cywilizacja. Poza tym przyroda i natura :D
Ostatnia7 lata 2 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #3632 przez julia
Polecam fajne miejsca na wakacje, które znajdują się u nas w kraju. Lista podzielona tematycznie z setkami propozycji.







Wszystko zebrane w jednym miejscu i wydane w formie mapy-przewodnika:
Polska na weekend
Miejsca niezwykłe, szczególne, wyjątkowe, rekordowe i mało znane.

klubpodroznikow.com/ksiazka/1963-polska-na-weekend


.
Ostatnia7 lata 2 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.632 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com