Noclegownia Podróżników

Polecam fajne miejsca na wakacje

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu - 5 lata 8 miesiąc temu #15061 przez marta78
Może teraz Was zaskoczę, ale w zeszłym roku moje wakacje upłynęły pod znakiem trekkingu :) i Gruzja - oto co Wam polecam :)
Załączniki:
Ostatnia5 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu - 5 lata 8 miesiąc temu #15060 przez Ela78
Ja myślałam by pod koniec sierpnia pojechać gdzieś na narty. Zawsze to zimą się wybieraliśmy ale myślę że ta pora roku też będzie odpowiednia. Wiecie gdzie można by się wybrać w sierpniu na narty i gdzie szukać ciekawych ofert ? Bo znalazłamtylko że ja pierwszy raz widzę tą stronę. Może ktoś korzystał już tej oferty ?
Ostatnia5 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #15057 przez klarusia
Super pomysł z tą przyczepą i " przemieszczaniem się" :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #15056 przez Madzix3o5
Jeśli poszukujecie bardziej egzotycznych destynacji, polecam zapoznać się z ciekawymi programami na bissole.pl/incentive-travel/
Ostatnia5 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #15054 przez Olciaaak
Ja bardzo polecam polskie morze. Nie ma to jak polska plaża i odpoczynek na niej. Na takie podróże wybieram się samochodem z przyczepą kempingową. Bardzo polecam jeśli chcecie wydać mniej na noclegi. Podsyłam dla chętnych link do strony, gdzie znajdziecie dobrą jakościowo przyczepę. www.przyczepykempingowewiorek.pl/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #15041 przez adam289
Bardzo bardzo podobało nam się wszystkim w parku Mikrokosmos. Byliśmy ja, żona, córa i syn (wiek podstawówkowy). Dobrze że teraz w ogóle powstają takie miejsca przybliżające sprawy naukowe w bardzo przystępny, wręcz widowiskowy sposób – bo te rzeźby są widowiskowe.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.498 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com