Tropiciele

kolejny tęgi krakowski łeb

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #8968 przez kkasiek4
admin napisał:

Ale żeby posiać trawę bez przysypania i to w takim upale bez kropli wody to już parodia i czekanie na cud. [/img]



bo Oni bardzo religijni są -jak na polaka zreszta przystało :P
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #8958 przez Albin
Robotnicy odeszli, rzeźba jak stała tak stoi ale trawy nie ma i w tym roku już raczej nie będzie na zdewastowanym zboczu ...
To że wypalona po kontenerze, kiblu i pisaku to pikuś. To żeby położyć kable w metrowej szerokości rowie rozorali 10 m i zniszczyli skarpę to też pikuś. Ale żeby posiać trawę bez przysypania i to w takim upale bez kropli wody to już parodia i czekanie na cud. Za to gołębie mają wyzerę jak mało gdzie...
. . . . . nasiona trawy zupełnie na wierzchu .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8889 przez kkasiek4
no już, zaraz usłyszę że typowa baba jestem. :P Co ja poradzę, że obok bzdurnego gadana bez swoich wtrąceń przejść nie mogę :blush:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8880 przez BALKANDRIVER
No, masz, nie dość, że się zeźliła, to jeszcze off-topa popełnia :laugh:

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8868 przez kkasiek4
BALKANDRIVER napisał:

stwierdził, że wszystko w Polsce , oprócz moczu - to gówno!

BALKANDRIVER


Ożesz ale mnie kurza takie gadanie. Jak tak mu źle w pl to nie trzymamy. Z największą przyjemnością sama odwiozę go na lotnisko.
Ja nie mówię że jest cud miód i orzeszki, ale znowu nie popadajmy w skrajność. Chyba przyznacie mi racje że z bloku komunistycznego to i tak u Nas jest najlepiej. Wiem że trzeba przeć wyżej i nie ma co sie porównywać do gorszych. Ale poparzy na uwarunkowania historyczne. Wtedy każdy zrozumie że szeroko rozumiana Polska odwaliła kawał dobrej roboty i możemy sie cieszyć z tego że jest u Nas tak jak jest. Oczywiście w samozachwyt nie wpadam tylko zaciskam zęby i myślę jak by u zrobić by było jeszcze lepiej.
Sposób robienia zdjęć i pokazywanie administracji burdelu który sama tworzy jest ok. Krytykowanie Polski za całokształt to słabość człowieka ,nie Państwa.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8866 przez BALKANDRIVER
Kibel, to podstawa narodu - pewien internauta ze Śląska stwierdził, że wszystko w Polsce , oprócz moczu - to gówno!
Coś w tym jest!
Miejmy nadzieję, iż kible znikną, a teren zielony powróci do zieloności.
Uwierzcie władycy - będziemy Was monitorować!

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.719 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com