Tropiciele

kolejny tęgi krakowski łeb

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #8861 przez Albin
Głowa stoi i kibel z pakamerą także nadal stoją mimo że z jednej strony jest WC w Centrum Informacji Turystycznej a z drugiej szalety miejskie.
Jak widać panom robota pali się w rękach i nie mają czasu na chodzenie 100 metrów.
Ciekawe w jakim stanie będzie teren zielony po ich bezpardonowej akcji . . . Toaleta 80 m obok

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8819 przez BALKANDRIVER
A ja właśnie o kiblu :)
Albin, czy wiesz, co oni by, ci fachowcy, z tym kiblem w Informacji Turystycznej (zresztą, jej architektura, to dopiero porażka wizualna!) zrobili??
Nie ubliżając nikomu, ale szwędając się po Polsce, wielokrotnie dzieliłem sanitariaty z ekipami ... fachowców. Uuuu, ciężka dola.
No, ale by rozluźnić temat - kilka moich zdjęć z serii "w poszukiwaniu wody toaletowej - nie mylić z perfumami":




To też jest pozytywne - w końcu któś przeczyta i zaniecha w toaletach "chwytów na fujarkę".

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #8818 przez kkasiek4
Rozróżnijmy 2 rzeczy. Jedną jest to czy historycznie i edukacyjne ona pasuje a drugą czy i jak wpływa (komponuje sie z ) na architekturę zamku królewskiego. Jak dla mnie niszczy panoramę wzgórza, tak samo jak badziewne statki. A przecież statek tez nie jest ideologicznie zły. W końcu miło wypić piwko na Wiśle.
Odp na Twoje zdziwienie burzą medialna.Śmieci to paranoja trwająca od dawna, głowa jest novum i dlatego tak zainteresowała gazety. Powiedzmy sobie prawdę w naszym społeczeństwie nieporządek jest jeszcze rzeczą powszednią. Mało kogo dziwi bo mało kto w ogóle go zauważa. To tak jak z zapachami, pierwszą minute czujesz potem już nic. Gdy mieszkasz całe życie w pl, bardziej zaskakuje porządek niż bajzel. Na całe szczęście zakończę ten wywód pozytywnie bo od kilku lat obserwuje stopniową poprawę tej sytuacji i mam głęboka nadzieje że już niedługo nie Tylko Ciebie, mnie czy naszych forumowiczów będą takie obrazki oburzać.

Co do kibla, to pozostawiam bez komentarza. Tego fenomenu nawet ja nie rozumiem.
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #8817 przez Albin
Jakoś dziwnie, wszystkie media podchwyciły temat głowy nawiązującej do Krakowa i Wawelu a nikogo nie obchodzi odwieczny syf jaki panuje w otoczeniu najważniejszego zabytku Polski.
Obskurne budy nadające się do wywiezienia na Barycz nie mówiąc o dewastacji trawników wokoło tych tandetnych straganów.
Wiecznie przepełnione kosze i wszędzie walające się śmieci to już norma.
Kibel dla pseudo fachowców postawiony centralnie pod murem gdy 50 m obok w Centrum Informacji Turystycznej jest WC. Jaśnie panowie nie przejdą tych 50 metrów ?
No i coś co jest Polską specjalnością, po godz. 15.00 fajrant ! Nie ważne że szczyt sezonu turystycznego i takie roboty wykonuje się w cywilizowanych krajach ekspresowo i na 3 zmiany. Bo to Polska właśnie !
A dyr. Wawelu ma się dobrze, plastyk miasta i inni odpowiedzialni za taki stan rzeczy także mają się wybornie no bo co ich jakiś Wawel obchodzi...

Wielokrotnie o tym już pisałem i nic się nie zmienia
www.klubpodroznikow.com/forum/57-absurdy...tpliwe-ozdoby-wawelu

. . . . . . .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8815 przez kkasiek4
Karola bo jako rzeźba ona jest ok, tylko czy naprawdę musi stać pod murami? Mam pomysł niech zrobią cały poczet królów polskich i obstawia nimi Wawel. W końcu smok taki samotny....

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #8814 przez zkarola
Byłam i widziałam rzeźbę, oto ona:







nie taka zła;)
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: zkarola od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.610 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com