Tropiciele

Likwidacja wozów do Morskiego Oka !

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #11223 przez Albin
Czas na szyderstwa, gwizdy i wyśmiewanie wszystkich zdrowych jadących wozami do Morskiego Oka !
Wyjątkiem są osoby starsze, schorowane i inwalidzi. Wszystkich innych bez pardonowo należy piętnować i nie szczędzić szyderstw.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #11222 przez kkasiek4
Kolejny koń padł na trasie do moka.
Jak mówią członkowie Tatrzańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, to dowód na to, że fiakrzy nie stosują się do przepisów. więcej na wiadomosci.onet.pl/podhale/incydent-w-ta...lamia-przepisy/czdb6

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #11158 przez dorokusai
Byłem w Morskim Oku w niedzielę o kulach ponieważ jestem po ciężkim wypadku który miał miejsce w zeszłym roku na skałkach , więc jeśli ja niepełnosprawny dałem radę większość ludzi także by sobie poradziła , trzeba tylko trochę chęci :) .

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11039 przez kkasiek4
Wiecie że jestem żarliwą przeciwniczka wozów ale meleksy? Nie gniewaj sie DukeNukem ale to była by jakaś masakra. Po pierwsze kwestie hałasu i spalania po drugie wyobrażasz sobie setki malutkich autek jeżdżących tam i z powrotem miedzy spacerującymi ludźmi? Nie zapominaj że meleks weźmie 4-6 osób o ile w ogóle uciągnie jakikolwiek ciężar pod taką górę. Jeżeli już musi być jakiś transport do moka to osobiście jak najbardziej optuje za autobusem o którym pisał admin i zkarola. Jego ładowność jest na tyle duża ze bez problemu jest w stanie obsłużyć ruch turystyczny nie ingerując tak bardzo w pieszych i środowisko. Dodam przy tym że moim szczytem wyobrażeń było by zezwolenie wjazdu nim na górę tylko osobom niepełnosprawnym (z opiekunami),starszym czy w inny sposób schorowanych. Niestety to tylko marzenie.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11021 przez DukeNukem5
Powinni już dawno temu zlikwidować te konie. Jaki problem żeby zamiast koni dać melexy, które by woziły turystów? Żaden.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #10735 przez Albin
Jak podaje serwis Ekonews
Ekspert TPN się pomylił. A konie przez to cierpiały
Tatrzański Park Narodowy, który przez ponad rok zaprzeczał błędom w wyliczeniach swojego eksperta, zgodził się na zmniejszenie ilości osób na fasiągu, przyznając tym samym, że konie na drodze do Morskiego Oka od wielu lat pracowały w przeciążeniu.
Obalono kontrowersyjną ekspertyzę, wykonaną przez dra Macieja Jackowskiego z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. To właśnie na jej podstawie w poprzednich latach utrzymano zbyt dużą ładowność wozów ciągniętych przez konie na trasie do Morskiego Oka, przez co konie pracowały ponad siły.
www.ekonews.com.pl/pl/169,242,11800,eksp...ez_to_cierpialy.html

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.889 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com