Czyste Góry, Czyste Szlaki

Babia Góra i pasmo Policy - Czyste Beskidy 2014

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #10819 przez narciarz
Rafi podziel się zdjęciami ja nadal walczę z moimi :)
Ostatnia9 lata 10 miesiąc temu edycja: narciarz od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #10817 przez zkarola
Oj Rafał, nie bądź taki zachłanny, że sam je będziesz oglądać, podziel się troszkę:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #10813 przez raven
... a, miałem dołączyć fotki z akcji, ale stwierdziłem, że byłby już przesyt, jest już ich tu mnogo :woohoo:

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #10811 przez raven
Hej!
Miło było się spotkać i w szczytnym celu powędrować po szlakach wokół Babiej Góry. Nikt by nie przypuszczał, ale ludzie zostawiają kupę śmieci w naszych pięknych górach. Więcej takich akcji i oby zarazić większą ilość ludzi aby dołączyła się do sprzątania, przecież wspólnych gór.
Do zobaczenia w Gorcach :)

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #10810 przez narciarz
Tak samo dodam zdjęcia od siebie tylko jak znajdę troszkę czasu :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #10809 przez Pablo23
Cóż tu komentować i znowu udana akcja - to już staje się nudne :) .
Całe szczęście, że Albin "Prezes" dał się przekonać i pojechał pomimo narzekania i czarnowidztwa. Wielka tu moja zasługa - mam do pogody szczęście :laugh: Fotki pozostawiam prócz jednej bez komentarzy - Albin jak to on w pewnym momencie zaproponował naszej czwórce przekopanie łaty śnieżnej w poszukiwaniu śmieci - z wyrozumiałością i stoicyzmem pozostała trójka Krzychu, Rafał, Paweł, z pełną radością w głosie dała odpór propozycji i powiedziała - NIE !

. . . . . . . . . . . . .
Ostatnia9 lata 10 miesiąc temu edycja: Pablo23 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.695 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com