Czyste Góry, Czyste Szlaki

Tatry 2014

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11535 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:Tatry 2014
Uaktualnienie:

Potwierdzeni koordynatorzy w obiektach:
Stara Roztoka - Rafał "Raffee"
Morskie Oko - mocna ekipa: Adam (Lisków)-Wlkp., Antoni(Lisków)-Wlkp., Wojciech(Debica)-Podkarp., Mateusz (Łódź)
Pięć Stawów - Admin
Kalatówki - Ewelina F., Leon, Dagmara
Ornak - ... (do potwierdzenia)
Dolina Chochołowska - Rafał "Raven", Paweł (Pablo) Gosia (TaPtica)

.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11527 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:Tatry 2014
Zapraszamy na wieczór by przy okazji slajdowiska wyjaśnić temat GPS-ów i współtworzenia mapy. Mam 3 urządzenia na schroniska: Stara Roztoka, Chochołowska i Pięć Stawów. Osoby dysponujące urządzeniami i wybierającymi się na akcje, prosimy o informację.
Wszyscy chętni chcący dołączyć do akcji w Tatrach zapraszamy od 18.00 do Piwnicy pod Baranami.
Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania.
Rozdamy także część koszulek i sprzętu, osobom wychodzącym na szlaki wcześniej z pominięciem schronisk biorących udział w akcji.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11512 przez raven
Replied by raven on topic Odpowiedź:Tatry 2014
Hej!
Dużo się dzieję w tematach najbliższych akcji, to dobrze, znaczy ludzie się budzą społecznie :)
Tatry pomału ogarnięte, czekamy na resztę ludzi, którzy się jeszcze zastanawiają. Nie bać się, klubowa ekipa jest cool, otwarta i energetyczna :woohoo:
Zapraszamy do naszych pięknych tatrzańskich schronisk, a później na szlaki, do akcji...

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11510 przez BeataF
Replied by BeataF on topic Odpowiedź:Tatry 2014
Więc jest walka o jedno miejsce na glebie! :-) Jak ktoś bardzo chce to ja odstąpię glebę a jak nie to ostatecznie mogę spać na łóżku :-P

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
9 lata 7 miesiąc temu #11506 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Tatry 2014
Biorę karimatę więc gleba moja. Monika :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11505 przez TaPtica
Replied by TaPtica on topic Odpowiedź:Tatry 2014
Ad Chochołowska:
po wielu bojach (dzięki Albin i Ewelina za interwencję!) mamy klepnięte noclegi w schronie:
z pt/sob pokój 3 osob., gdzie wleziem w 4 szt. tj. MonikaTar, Pablo, ja i mój Młody (ten jak połówka - gdzieś się go upcha :)
Cena: 40 zł/wyro

z sob/nie też pokój 3 osob., ale inny, VIPowski, a jak! Będziemy spać w priv pokoju p. Józefa Krzeptowskiego Jr., odstąpił nam go, jako, że "nie było dla nich miejsca w gospodzie" ;) !
Cześć mu, chwała i dziękczynienie!

Pokój z 3 wyrami, gdzie wleziem w sztuk 6 (albo 5,5, bo mój Młody, wiecie, to taka połówka :P ). Będziem tam: MonikaTar, Beata, Raven, Pablo, ja i Młody.
Czyli dwie osoby muszą spać na podłodze (karimatę trza wziąć).
Kto chętny? Tylko proszę się tu nie bić! ;)

Ceny noclegu w VIProomie będę znać w przyszłym tygodniu, bo pani z recepcji ma się wywiedzieć u p. Krzeptowskiego.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.670 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com