Konkurs: do wygrania pobyt w hotelu w Grazu

Do wygrania pobyt w hotelu w Grazu

Konkurs harry's home Hart bei Graz

Weź udział w konkursie i spędź 2 noclegi w hotelu harry's home Hart bei Graz

Do wygrania: 2 noclegi dla dwóch osób ze śniadaniem i darmowym miejscem parkingowym. Powodzenia!

 

Do wygrania pobyt w hotelu w Grazu

 

Harry’s home w Grazu to idealne miejsce na przerwę. Hotel łączy w sobie wygodę z przyjemną rodzinną atmosferą i poszanowaniem prywatności. Co więcej, posiada również wiele ciekawych rozwiązań i udogodnień. Pokój z ekspresem do kawy? A może lepiej własna, oddzielna kuchnia? Żaden problem. A co najważniejsze: im dłuższy pobyt, tym mniejsza cena.

Zgodnie z mottem: „Create your stay”, hotel harry's home w Grazu wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. I jest to widoczne na każdym kroku: podczas pobytu można między innymi samemu zdecydować, jak duże ma być oraz z czego ma się składać śniadanie, a napoje i przekąski hotelowe są dostępne bez ograniczeń dla wszystkich. Co więcej, rodziny z dziećmi mogą tutaj też odetchnąć z ulgą, bowiem w punkcie obsługi znajduje się pralnia dla gości.

W harry's home Hart bei Graz możesz być sobą i pozwolić sobie na chwilę odpoczynku, bo właśnie tutaj poczujesz się jak w domu.

Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do konkursu

 

Słyszałeś o harry’s home? Nic dziwnego!

Już niedługo pojawimy się w Bernie (Szwajcaria), Berlinie (Niemcy) i Telfs w Tyrolu (Austria).

 

https://www.austria.info/pl

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com