CYPRUS AIRWAYS uruchamia bezpośrednie połączenie pomiędzy Krakowem a Larnaką

CYPRUS AIRWAYS uruchamia bezpośrednie połączenie pomiędzy Krakowem a Larnaką

    Od 1 czerwca Cyprus Airways uruchomi bezpośrednie połączenie lotnicze między Krakowem a malowniczą Larnaką na Cyprze. To doskonała okazja, by odkryć uroki wyspy, na której słońce świeci przez cały rok!

Terminy Lotów:

Loty z Krakowa będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki.
To oznacza jeszcze więcej elastyczności w podróżowaniu!

Można planować swoją cypryjską przygodę już teraz!

https://www.cyprusairways.com/

 

 

Paul Sies, dyrektor generalny Cyprus Airways:

„Europa stanowi dla nas znaczący rynek i jesteśmy dumni, że możemy rozszerzyć naszą siatkę lotów. Dzięki lokalnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu AVIAREPS na rynkach jest to dla nas idealna GSA, która pomoże nam zwiększyć naszą obecność w Europie. Zależy nam na ścisłej współpracy z lokalnymi ekspertami ds. sprzedaży AVIAREPS i zapewnianiu wysokiej jakości lotów podróżnym z Europy.

 

CYPRUS AIRWAYS

Cyprus Airways, flagowy przewoźnik cypryjski, wznowił działalność w 2016 roku. Linia lotnicza obsługuje flotę samolotów Airbus A320 i A220, które obecnie obsługują dziewiętnaście rozkładowych połączeń. Kierunki zimowe obejmują Ateny, Bejrut, Tel Awiw, Erewan, Paryż i Rzym. Ponadto letnie kierunki obejmują Bazyleę, Zurych, Mediolan-Bergamo, Pragę, Santorini, Skiathos, Rodos, Heraklion, Kair i Dubaj.

Cyprus Airways zostało założone w 2016 roku i ma swoją siedzibę w Larnace na Cyprze. Linia lotnicza obsługuje loty do wielu popularnych miejsc docelowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, a niedawno ogłosiła nowe połączenia do Bazylei i Zurychu. Celem Cyprus Airways jest świadczenie klientom wysokiej jakości usług podróży lotniczych, ze szczególnym naciskiem na komfort, bezpieczeństwo i niezawodność. Dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom przyjemne i bezstresowe podróżowanie oraz przyczynić się do wzrostu turystyki na Cyprze, jednocześnie poszerzając horyzonty dla lokalnych podróżnych.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com