Loty z Krakowa do Bydgoszczy

Loty z Krakowa do Bydgoszczy

    Od 26 kwietnia w sezonie LATO 2024 PLL LOT planują ponownie otworzyć połączenie z Krakowa do Bydgoszczy. Do jednego z najbardziej urokliwych miast w Polsce polecimy dwa razy w tygodniu, w piątki i poniedziałki.

 

Port Lotniczy im Ignacego Paderewskiego w Bydgoszczy

 

Bardzo się cieszymy, że nasz bazowy przewoźnik PLL LOT już od kwietnia planuje wznowić kolejne, krajowe połączenie, tym razem do Bydgoszczy. Jestem pewien, że szeroka oferta województwa kujawsko-pomorskiego przyciągnie swym urokiem turystów z naszego regionu. To także doskonała okazja dla mieszkańców Kujaw i Pomorza, by spędzić wyjątkowy weekend w Krakowie i Małopolsce”
- powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport

W sezonie zimowym loty krajowe oferowane są w Kraków Airport przez dwóch bazowych przewoźników. Z PLL LOT polecieć można do Warszawy( do 41 razy w tygodniu) oraz do portu lotniczego Olsztyn-Mazury (2 razy w tygodniu). Ryanair umożliwia natomiast podróż do Gdańska (4 razy w tygodniu) oraz Poznania (do 3 razy w tygodniu).

 

 

„Od nowego roku na krakowskim lotnisku obowiązywać będzie także nowa taryfa opłat lotniskowych zawierająca szereg atrakcyjnych dla przewoźników zniżek”. Mamy nadzieje, ze zachęci to linie lotnicze do  poszerzania oferty. Cały czas pracujemy bowiem  nad siatką połączeń na przyszły rok, dzięki której przekroczymy barierę 10 milionów pasażerów.Zapraszamy naszych pasażerów do podróży  #PROSTOzKRAKOWA po Polsce i po całym świecie.” dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

info prasowe Kraków Airport

 

 

Tuczyno Lawendowa Kraina 2

 

 

Połączenie lotnicze Bydgoszcz-Kraków to znakomita oferta dla osób, które chcą w czasie weekendu poznać atrakcyjny region Kujawsko-Pomorski. W regionie są niepowtarzalne miejsca takie jak Exploseum, tężnie w Ciechocinku, czy bogaty w zabytki Toruń. W regionie zakocha się wielu turystów, a już na pewno oczaruje swoim urokiem. 

 

Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc

 co zwiedzać w Bydgoszczy

 

Bydgoszcz na weekend 2

 

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com