Lotnisko Kraków Balice pobiło rekord z z roku 2019!

Lotnisko Kraków Balice pobiło rekord z z roku 2019!

Na 40 dni przed końcem roku, w Kraków Airport został pobity wynik obsłużonych pasażerów z roku 2019!

„Wczoraj późnym wieczorem w Kraków Airport obsłużyliśmy 8 411 009 pasażerów i tym samym przekroczyliśmy wynik z 2019 roku, sprzed pandemii, która na całym świecie zahamowała rozwój branży lotniczej.” - powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„W 2023r. – jako pierwszy port regionalny w Polsce – osiągniemy wynik przekraczający 9 milionów pasażerów i cały czas pracujemy nad siatka połączeń na przyszły rok dzięki, której przekroczymy barierę 10 milionów pasażerów. W tym miejscu chciałbym podziękować załodze Kraków Airport za codzienną pracę  i przedstawicielom wszystkich instytucji i podmiotów zarówno z branży lotniczej, turystycznej i każdej pozostałej za współpracę z krakowskim lotniskiem. 

Dziękujemy wszystkim pasażerom, którzy wybrali krakowskie lotnisko i zapraszamy do Małopolski i Krakowa.Nasze wyniki to zobowiązanie do dalszej poprawy komfortu obsługi pasażera przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz  dalszego jego rozwoju.”-dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

 

 

informacja prasowa Kraków Airport

#PROSTOzKRAKOWA

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com